The Ultimate Fighter: Team Jones vs. Team Sonnen Finale

(relácia)
  • USA The Ultimate Fighter 17 Finale (neoficiálny názov)
všetky plagáty
Športový
USA, 2013, 60 min

Účinkujú:

Miesha Tate

Show se uskutečnila 13. dubna 2013 v Mandalay Bay Events Center (Las Vegas, Nevada). Na hlavní kartě se sešlo pět zápasů.
1) Bubba McDaniel vs. Gilbert Smith
2) Gabriel Gonzaga vs. Travis Browne
3) Cat Zingano vs. Miesha Tate
4) Kelvin Gastelum vs. Uriah Hall (TUF 17 Middleweight Tournament Final)
5) Scott Jorgensen vs. Urijah Faber (TheSpearCZ)

ConanVJ

McDaniel vs. Smith 3,5* Celkem pěknej zápas, kterej se odehrává většinu času na zemi a končí pěknou submission........... Browne vs. Gonzaga 4* Velice rychlej zápas ukončenej drsným K.O. Od tohohle zápasu jsem čekal víc a ne takovej konec.......... Tate (1) vs. Zingano (4) 5*Druhý ženský UFC fight byl ještě větší maso než ten první. Zpočátku to bylo hodně vyrovnaný, ale později vítězka převálcovaa svou soupeřku jak buldozer. Fight je docela krvavej a končí pěkným TKO........... Hall vs. Gastelum 5* Skvělej zápas, kterej byl hodně vyrovnanej. Byla v něm spousta parádních takedownů a jeden luxusní suplex. Za ten výkon bych přál vyhrát oběma, hold vítěz mohl být jen jeden........... Faber (2) vs. Jorgensen (7) 4,5* Hlavní zápas byl hodně povedenej. Opět spousta takedownů a vítězství submissionem........... Celkově parádní event. Nejvíc se mi líbil zápas Hall vs. Gastelum. Za mě 90% :) ()