Ďábelská teroristická skupina Galactor vyhlásila válku celému světu a protože vlastní vyspělejší technologii než většina vlád, tak polovinu světa obsadí. Doktor Nanbu Kozaburó, člen mezinárodní vědecké organizace, dá dohromady pět hrdinů nazvaných Gaččaman, aby organizaci Galactor zastavili. Podaří se jim to? (Zíza)

Zíza

Efekty o něco lepší než v Kamen Riderech. Objeví se milostný mnohoúhelník, zhrzená láska, přátelství nadevše. Vážně jde vidět, jak moc se tvůrci snažili, ale tak nějak mám pocit, že to pan režisér moc neukočíroval. Má to sice zajímavé obsazení, ale přijde mi, že nikdo nedostal prostor, aby se ukázal. Charaktery vypadají tak ploše, až se nechce fandit ani jedné ze stran. Je to fádní, patetické a jediné, co jsem si opravdu užívala, je hlas Kišitani Goróa. Je to vážně škoda, tak moc jsem držela Japoncům palce, aby se jim podařilo natočit kvalitní sci-fi snímek, a ono nakonec prd prd. Je to plné stereotypů, které ani nejsou pořádně využity… prostě film má spoustu rezerv. Nemá ani dvě hodiny, ale mně přišel nekonečný. Ani netuším, komu bych film mohla doporučit. Každopádně pokud se to někomu opravdu bude líbit, napište mi, proč se vám to líbilo, zajímalo by mě to. :-) ()