Niktorius

Na Ghanchakkaru se podepsalo, že je Gupta podstatně lepším režisérem nežli scenáristou. Jde-li o práci s prostředky filmového stylu, není mu moc co vytýkat - projevuje inscenační nápaditost i cit pro timing a práci s kamerou. Scény vyloupení banky a závěrečného zúčtování ve vlaku (které mne na rozdíl od Gaji Gamini velice potěšilo) jsou toho zjevným dokladem. Ukočírovat vyprávění se mu ovšem příliš nepovedlo a celý narativ budí dojem zoufalého hledání způsobu, jak rozvést (zajímavou) výchozí situaci. Rozpaky budí i fakt, že dvě hlavní dějové linie (vztahové problémy mezi Sanjayem a Neetu + hledání lupu) zůstanou až do konce vzájemně neprotnuté a nikam se neposunou ani postavy a jejich vzájemné vztahy. Pokud bychom ovšem chtěli film za každou cenu obhájit, můžeme se pokusit argumentovat, že vypravěčské tápání záměrně reflektuje mentální stav hlavního hrdiny, jímž je zmatený a apatický kasař, který trpí výpadky paměti a nemůže si vzpomenout kam ukryl lup ze své poslední akce. Lepší tři hvězdičky. ()

Andrea1717

Preložené. Zápletka vcelku zaujímavá, záver ladený do čiernej tragikómedie tiež. Asi som čakala nejaké šokujúcejšie rozuzlenie, ale aj takto to ušlo. Nie je to ale film, ktorý by nadlho zostal v pamäti a to už z akéhokoľvek dôvodu. Vidya a Emraan tu žiaľ extra nezažiarili. ()

Gaja Gamini

První polovina ještě ušla, ale druhá už je strašlivá nuda a posledních deset minut vyloženě vyšinutých a mimo. Vidya Balan, protentokrát, neprojevila soudnost nad scénářem. ()