O neposlušném prkénku

Scenár:

Kamera:

Hudba:

Jan Homola

Pohádka Jana Homoly z hudební skupiny Wohnout je příběhem tří živých elementů, setkávajících se na hřbetu zlobivého skateboardu. Podívejte se na netradiční filmařské pojetí příběhu, který byl zaznamenán obyčejným kompaktním fotoaparátem. (Posheidon)

Posheidon

Honza Homola z kapely Wohnout vzdává hold skateboardingu v kratkometrážním snímku, ke kteremu tvořil námět, režii, scénář, střih i hudbu. ()

Pítrs85

Připravte se na dvanáct minut artového pokoukáníčka pro hráče šachu a bridže, očekávejte humor na úrovni děkanů přírodovědecké fakulty (a příbuzných oborů) a hlavně zjihněte nad nečekaně oscarovým výkonem kuřátka Ejnclíka. "Doprdeleee... pomoc... poomooc... zastavte měéé :-)) ()

lardko

Mám rád filmy , nebo seriálý o skateboardingu , ale tohle ???? Tohle fakt ne. Tohle je tak strašně trapný a nehorázně nudný . Nechápu proč na tomhle filmu Jan Homolka vůbec dělal, ( no film to asi není , když to trvá 12 minut). Nezajímavé , nudné a trapné. Jednu hvězdičku jsem dal za celkem vtipný začátek , ale po chvíly je to opravdu nudné ()