UFC 159: Jones vs. Sonnen

(relácia)
všetky plagáty
Športový
USA, 2013

Show se uskutečnila 27. dubna 2013 v Prudential Center (Newark, New Jersey). Na hlavní kartě se sešlo pět zápasů.
1) Jim Miller vs. Pat Healy
2) Phil Davis vs. Vinny Magalhaes
3) Cheick Kongo vs. Roy Nelson
4) Alan Belcher vs. Michael Bisping
5) Jon Jones (c) vs. Chael Sonnen (UFC Light Heavyweight Championship) (TheSpearCZ)

ConanVJ

Miller vs. Healy 5* Výbornej zápas plnej zvratů a pěkných pokusů o submissionů, kterým to nakonec i končí.Bruce Buffer mě na konci rozesmál. Tekla i nějaká ta krev, je to hodně svižný a ani chvilku nenudí. Prostě paráda :)………. Davis vs. Magalhaes 3,5* Zápas kterej jede od začátku do konce ve stejné režii………… Nelson vs. Kongo 4,5* Zápas na který sem se těšil není zrovna nejlepší v eventu, ale skončil pěkným KO………… Bisping vs. Belcher 4* Pěknej zápas. Ten konec byl hodně nepříjemnej………. Jones vs. Sonnen 4,5* Rychlej zápas ukončenej KO. I nějaká ta krav se objevila. Osobně bych to viděl na velkou chybu pořadatelů, kteří zvolili rozhodčího. Nejen že se do takovýho fightu nehodil, ale podle mě na to neměl ani zkušenosti a konec podělal. Určitě ten zápas mohl být delší……….. Siler vs. Holobaugh 5* Parádní krvavej zápas plnej pokusů o submission……….. Celkově určitě vydařenej event. Za mě 90% :) ()

kapsomut

Jeden z nejlepších eventů! První main Pat Healy vs. Jim Miller skvělej - 5*! Navíc mě hrozně pobavil Bruce Buffer, který si spletl jména vítěze a poraženého (nedivím se, oba vypadali úplně stejně :D). Phil Davis vs. Vinny Magalhaes 4,5*. Taky velice povedenej zápas! -dost mě naštval ten blbej velkej plešatej rozhodčí, kterýho nesnášim, když nepřerušil zápas, když Davis píchnul do oka Magalhaese!!! ROY NELSON (můj velkej oblíbenec) vs. Cheick Kongo!!5*!! Naprostá dokonalost. Klasickej Roy Nelson. Takovou gorilku poslat jedním granátem k zemi. Prostě krása! A NAVÍC VIDĚLI JSTE JAK MĚL SNAD 2 SEKUNDY NAPŘAŽENO, KDYŽ KONGO LEŽEL NA ZEMI A ON JI PROSTĚ NEPOSLAL! TO JE ZNÁMKA FRAJERSTVÍ, SEBEVĚDOMÍ A CHARAKTERU!!! Michael Bisping vs. Alan Belcher 5*. Další výbornej fight, víc k tomu psát nebudu. A main - Jon Jones vs.Chael Sonnen - 5*! Škoda, že to rozhodčí zastavil tak brzo. Fandil jsem SONNENOVI! Je to výbornej HYPEMAN! ()

• Dan Henderson, týmový kolega Chaela Sonnena z Teamu Quest, se vyjádřil, že zastavení zápasu mezi Jonesem a Sonnenem bylo brzké z důvody, aby Jones nepřišel o titul. Chaela Sonnena dělilo 33 vteřin od vítězství na technický knockout po případném zastavení zápasu doktorem. Jon Jones utrpěl otevřenou zlomeninu palce nohy. (The Viper)
  • Alan Belcher utrpěl ve třetím kole zápasu s Michaelem Bispingem poranění oka, zápas musel být ukončen předčasně a na technické rozhodnutí rozhodčím vyhrál Michael Bisping. Zranění utrpěl při neopatrnosti Bispinga při kombinaci, kdy Belchera šťouchl prstem do oka. Výsledkem bylo osm stehů na víčku. (The Viper)
  • Zápas mezi Ovince St. Preuxem a Gianem Villantem byl předčasně ukončen ve třetím kole po šťoucnutí do oka Villanteho a následném nedorozuměním mezi rozhodčím a právě Villantem, kdy rozhodčí zápas ukončil a St. Preux vyhrál na technické rozhodnutí většiny rozhodčích. (The Viper)