Obsahy(1)
Ceny Thálie se budou letos v Národním divadle udělovat už po dvacáté. Opět se nám představí nominovaní herci, zpěváci a tanečníci, kteří v minulém roce svými výkony nejvíce zaujali odborné poroty. A protože jde o ročník jubilejní, lze samozřejmě očekávat i něco navíc. Jako už řadu let, i tentokrát bude večerem provázet se svým příslovečným humorem Antonín Procházka. (oficiálny text distribútora)
(viac)Účinkujú
Antonín Procházka
Československo
Najlepšie filmy:
Přes přísný zákaz dotýká se sněhu (2005) (divadelný záznam)
S tvojí dcerou ne (1997) (divadelný záznam)
Pohádka o Honzíkovi a Mařence (1980)
Taťjana Medvecká
Československo
Najlepšie filmy:
Naši furianti (1983) (divadelný záznam)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Jako bychom se ani neznali (1982) (divadelný záznam)
Jana Hlaváčová
Československo
Najlepšie filmy:
Hamlet (1986) (divadelný záznam)
Naši furianti (1983) (divadelný záznam)
Ikarův pád (1977) (TV film)
Karel Fiala
Československo
Najlepšie filmy:
Amadeus (1984)
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964)
Šíleně smutná princezna (1968)
Richard Krajčo
Československo
Najlepšie filmy:
Udělení milosti se zamítá (2002) (TV film)
Cez hranicu (2021)
Sametoví vrazi (2005)
Hana Holišová
Československo
Najlepšie filmy:
Dokonalá svatba (2010) (divadelný záznam)
Koncert pro Martu (2022) (koncert)
Škola základ života (2011) (divadelný záznam)
Gabriela Míčová
Československo
Najlepšie filmy:
Odpad, město, smrt (2013) (divadelný záznam)
Proces (2013) (divadelný záznam)
Spílání publiku 2010 (2013) (divadelný záznam)
Ivan Trojan
Československo
Najlepšie filmy:
Elegance molekuly (2024) (divadelný záznam)
Oblomov (2002) (divadelný záznam)
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (divadelný záznam)
Miloslav König
Československo
Najlepšie filmy:
Ochranca (2021) (seriál)
Obraz Doriana Graye (2010) (divadelný záznam)
Tajnosti (2007)
Matouš Ruml
Československo
Najlepšie filmy:
Deväťdesiatky (2022) (seriál)
Myši patria do neba (2021)
Scapinova šibalství (2012) (divadelný záznam)
Monika Absolonová
Československo
Najlepšie filmy:
Dracula (1996) (divadelný záznam)
Pocta muzikálům (2017) (koncert)
Malý princ (2018) (divadelný záznam)
Ivana Hloužková
Československo
Najlepšie filmy:
Stavrogin je ďábel (2005) (divadelný záznam)
Balada pro banditu (2012) (divadelný záznam)
Raskolnikov: jeho zločin a jeho trest (2009) (divadelný záznam)
Václav Postránecký
Protektorát Čechy a Morava
Najlepšie filmy:
Hamlet (1986) (divadelný záznam)
Naši furianti (1983) (divadelný záznam)
Muž v pozadí (1995) (seriál)
Vlastimil Harapes
Československo
Najlepšie filmy:
Ako dostať otecka do polepšovne (1978) (TV film)
Ako vytrhnúť veľrybe stoličku (1977) (TV film)
Marketa Lazarová (1967)
Soňa Červená
Československo
Najlepšie filmy:
Poslední mohykán (1947)
Zítra se bude... (2010) (divadelný záznam)
Pupendo (2003)
Otakar Brousek st.
Československo
Najlepšie filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (divadelný záznam)
Král Krysa (1979) (divadelný záznam)
Muž v pozadí (1995) (seriál)
Michal Novotný
Československo
Najlepšie filmy:
Deväťdesiatky (2022) (seriál)
Brouk v hlavě (2020) (divadelný záznam)
Famílie (2010) (divadelný záznam)
Luděk Munzar
Československo
Najlepšie filmy:
Naši furianti (1983) (divadelný záznam)
S čerty nejsou žerty (1984) - rozprávač
Ubohý pan Kufalt (1981) (TV film)
Tomáš Töpfer
Československo
Najlepšie filmy:
Záhada (2011) (divadelný záznam)
Blboun (2001) (divadelný záznam)
Brouk v hlavě (2020) (divadelný záznam)
František Němec
Protektorát Čechy a Morava
Najlepšie filmy:
Hamlet (1986) (divadelný záznam)
Ako dostať otecka do polepšovne (1978) (TV film)
Ucho (1970)