10 pravidiel ako zbaliť dievča

• Slovensko 10 pravidel jak sbalit holku (viac)

Hlavný hrdina Marek (Matouš Ruml) žije vo vlastnom vesmíre. Je to šikovný a milý študent astrofyziky, ktorého vášňou sú nielen hviezdy, ale aj horoskopy. Jeho obežnú dráhu však jedného dňa skríži dievča snov Stephanie (Kristína Svarinská) a Marek sa zamiluje tak beznádejne, že nie je schopný urobiť skúšky. Ale táto hnedovláska už pomútila hlavu nejednému záujemcovi a on sám cíti, že nemá šancu, kým sa niečo nezmení. A nebude to iba konštelácia planét v slnečnej sústave. Jeho kamoši sa rozhodnú pre zásadný krok: zavolajú na pomoc jeho otca, s ktorým už dlhý čas nie je v kontakte – tatko (Miroslav Donutil) je totiž vydavateľ kníh o tom, ako zbaliť ženu a presne tieto rady by syn potreboval. A tak sa Marek vydá na cestu poznania žien, realizácie svojho ľúbostného sna a začne všetkých desať pravidiel skúšať v praxi. (TV Markíza)

maie

Super snímek :-) moc jsem se nasmála, Karel Janák je můj oblíbený. Nejlepší je vidět to s partou, to je pak zábava větší :-D ()

wvwrayman

Byl jsem docela mile překvapen. Čekal jsem zase nějakou blbost, ale toto docela ušlo. Mám rád happyendy. Ruml se asi dlouho bude zbavovat nálepky "Lexa", jestli se mu to vůbec podaří. Možná se dalo zapracovat na některých zápletkách. ()

82fanda

Ale jo na Českej film tak 55-65% první půlka o ničem v druhé už jsem se i několikrát nasmál, ale nevím nevím jestli se ta věda dá opravdu aplikovat do reálného života.Každopádně 10 pravidel u mě obstálo lehce nadprůměrně, 3 hvězdy to jistěj. Pohodovka na propršený odpoledne na gauči .) ()

zvirek

Čekal jsem to horší, já jsem se docela bavil a upřímně i zasmál. Zkrátka po Babovřeskách zase jedna povedenější česká komedie. ()

Lyshitski

Hahahahahahahaha.... nejlepší komedie jakou jsem kdy viděl. No a teď vážně. U tohohle jsem se měl jako bavit? Tohle mělo rozvibrovat moji bránici? Nevím jak ostatní, ale já sledoval nadprůměrně klišovitý film plný již stokrát ohraných gagů a nudných postav Teda až na smažku v podání Honzy Dolanského, který si tu roli skutečně užil. Jiank ale nic co by mě pobavilo nebo dějově překvapilo. Koncept krásné zadané holky a loosera, který se do ní zamiloval tady byl už nespočetně krát. Pro mě ztracených 100 minut mého života. Filmu, který nezachraňuje ani jinak skvělý Miroslav Donutil, uděluji 25%. ()

JerryPilsen

Po čase dobrá česká komedie,která mi něčím nevadila.Donutil je brilantní,většina fóru je neotřelých a děj tak nějak sám odsýpá.Na lepší hodnocení mi chyběla větší přesvědčivost ústřední dvojice,hlavně Rumla. ()

Thrakan odpad!

A víte co je na tom nejhorší, že v reálu by takovej loser neměl nejmenší šanci... ten druhej zazobanej frajírek by zamával šrajtoflí a tu holku by přefiknul hned na druhym rande. Jinak česká filmová tvorba o5 nezklamala... jediný pozitivum pro mě byl výkon Jakuba Prachaře, toť vše. 5% ()

legenda2

To nie je zlý pokus o romanticko - zábavnú komédiu. Je to vtipné, svieže a poetické zároveň. Film síce prináša nenáročnú zábavu, ale nemôže byť každý film umelecký. Raz sa musí zísť aj partia filmárov, ktorí to vedia a zmáknu celkom pohodovú a úsmevnú komédiu nielen pre teenagerov, a to všetko bez tých trápnych sexuálnych vtípkov. K lepšiemu hodnoteniu by sa u mňa film dopracoval, ak by záver nebol taký predvídavý a scénarista sa nedržal tak úporne tej šablóny komerčných romantických filmov. ()

Sugar67

Není to na Oscara, ale pořád je to komedie, která pobaví a neurazí! Jo, vzpoměl jsem si na svých 20 let a opravdu jsem se pobavil ()

frannyberry

Celkem nudná komedie, která bohužel doplácí na nedostatek charismatických herců. Představitelka Stéphanie je vysoko nad zbytkem obsazení - obstojná herečka, je hezká a sympatická, ačkoli jí scénář někdy předepisuje chování, které nekoresponduje s jejím charakterem. Bohužel hlavní hrdina je nezajímavý a i přes moji slabost pro milé a nemotorné chlapce nijak neokouzluje. Donutil si od určité doby libuje v rolích komisních a přísných mužů, ale nesedí mu to. Přijímat rady od takového typa je prakticky sci-fi. Jedna nezapomenutelná scéna s hulením z toho neudělá hit a podruhé si to nejspíš nepustím. ()

Chenile

Ja s timto filmem nemam sebemensi problem. Trochu mi prijde, ze kdyby se jednalo o americky film, hodnoceni by bylo lepsi.. Komedie je to velice prijemna a scenar mi opravdu pripomina hollywood. ()

bratr_jezek

Tempo filmu udávají vedlejší figurky. Miroslav Donutil perlí, věčně zhulený Dolanský vás rozesměje, Jakub Prachař ztvární vypočítavého hajzlíka, Buchta s Nvotovou jsou trochu slabší, ale pořád lépe než ústřední dvojice. Na té totiž film padá. Ona je něco mezi velmi naivní "blondýnou" (pozor obarvenou), hýčkaným jedináčkem zazobaných rodičů (francouzský velvyslanec?) a topmodelkou schopnou pobláznit každého. On je smolař z rodů Pata, Mata či Pierra Richarda smíchaný s typickým šprtem a géniem na astrofyziku (ta zkouška je fakt hustá, nepochopil jsem z té tabule ani čárku) a skrytým nepovedeným supermanem (alespoň to z něj asi jeho otec chtěl mít). Uvěřit, že by se ti dva dali dohromady jen na základě pravidel z "populárních" příruček je uvěřitelné asi tak jako přílet ufonů na Kampu. ()