MENU domů

(relácia)
Publicistický
Česko, 2012, 5 min

Veronika Kokešová předvádí své kulinářské umění tím, že zajde do lepší restaurace, objedná si jídlo a pak se to samé pokouší uvařit v domácích podmínkách. (Golpex)

Golpex

Veselá Veronika Kokešová předvádí své kulinářské umění, respektive zajde do lepší restaurace objedná si jídlo a pak se to samé pokouší uvařit v domácích podmínkách a nutno říct, že se jí to daří a většinou (nebo snad vždy) i lépe než ty umělci v restauracích. Navíc v pozadí hraje elektro swing (Parov Stelar). jen škoda, že tento TV seriál neběží v TV. ()

Tommassi3

Musím říct, že Veronika Kokešová mě zaujala už na Expresrádiu, když se mi nesmírně líbila barva jejího hlasu, a protože většinou působila velmi vtipně a rozumně, dost mě překvapilo, že se nakonec jedná o docela pohlednou slečnu, smrtící kombinace, a tak jsem si prostě nový projekt Streamu nemohl nechat ujít, byť jsem byl velmi skepticky zvědavý, jak se s ním Veronika porve, čekal jsem totiž další gastronesmysl prošpikovaný pseudosofistikovanými žgryndy, k čemuž však rozhodně nedošlo, a tak si u mě Koko udělala skálopevné definitivní oko !! ;) Jistě, k pořadu o vaření, s nimiž je to podobné jako se samotnými tuzemskými restauracemi, potažmo veškerými podobnými podniky, které rostou jako houby po dešti, s těmi opravdu kvalitními a smysluplnými je to o poznání horší.. Skutečnost, že si Veronika vůbec na nic nehraje, ačkoliv občas těmi svými projevy osciluje na hraně humoru a infantilní šílenosti, mě neskutečně potěšila, totiž pořad, který vlastně spojuje dva koncepty v jeden, jednak samotný foodblogging, kdy hodnotí jednotlivé restaurace prostřednictvím jejich majstrštyků, aby je následně zkusila připravit doma v té typické části s obyčejným návodem, tu de facto tak nějak momentálně schází.. O tom, zda je dostatečně kvalifikovaná či oprávněná k té první části, v rámci zmiňovaného foodbloggingu není sporu, se samotným vařením už je to maličko složitější, Koko sice vystudovala Hotelovou školu a narodila se do rodiny restauratéra, navíc cítím, že se na každou epizodku poměrně slušně teoreticky připravuje, ta praktická část jí však často způsobuje tu větší, tu menší potíže, což však v konečném zúčtování s přehledem přecházím, v rámci internetu se totiž jednoduše bezesporu jedná o velmi svěží a zdařilou záležitost, která mě v důsledku rozhodně nikterak neštve.. Tak snad nám Veronika nezpychne !! ;) ()

gogos

KOKO je můj favorit a co se týče produkce Stream.cz, tak ta v posledních měsících představuje jeden zajímavější produkt za druhým! Víc takových věcí. ()

CiPR

Koko je prostě skvělá, dnes už již dlouholetý favorit. Skvělý pořad o vaření, jak si kvalitu z restaurace za menší peníze přenést i k sobě domů. // 90%- ()

P. J. D.

Milá příjemná moderátorka, co se nepokouší ze sebe udělat bůhvíco, jen aby zapůsobila. Skvělý výběr gastronomických podniků, dobrá práce kamery a především zvukaře. Řekl bych, že něco takového, by se klidně mohlo objevit v televizi namísto Polreicha, či Babici. Tito pánové si u mne totiž příliš sympatie svými postoji nezískali. Vím, že jednotlivé díly jsou poněkud krátké, ale řekl bych, že je v nich vše dostatečně sděleno tak, aby je každý dokázal plně pochopit. ()