UFC 158: St-Pierre vs. Diaz

Športový
Kanada, 2013

Účinkujú:

Dana White

Jedna z nejočekávanějších akcí v historii UFC (Ultimate Fight Championship) vůbec, Šampion welterové váhy GSP (Georges "Rush" St-Pierre) a tzv. "Bad Boy Of MMA" Nick Diaz se utkají o titul na domácí půdě šampiona v Montrealu (Kanada). Tentokrát to bude osobní. Nick Diaz se už delší dobu před zápasem snažil šampiona vyprovokovat a naznačit mu, že právě on je ten, kdo mu titul dokáže sebrat. GSP si je moc dobře vědom Nickových kvalit, zápas s ním si vyloženě přál a otevřeně prohlásil, že je to nejvíce nerespektující člověk, kterého kdy poznal a že ho seřeže takovým způsobem, jaký v UFC ještě nikdo neviděl. Předzápasová atmosféra tak dosahuje bodu varu a zápas, na který všichni nekonečně dlouho čekali, je tady. Na hlavní kartě jsou k vidění i jiné zajímavé duely, např. welterový eliminátor, jehož vítěz dosáhne na post prvního vyzyvatele. Utkají se v něm zatím bezkonkurenční Johny Hendricks a bývalý vyzyvatel Carlos Condit, který právě před pár měsíci měl možnost se v Montrealu na akci UFC 154 o titul utkat, ale neuspěl a GSP slavil fenomenální comeback. Potvrdí i tentokrát Hendricks, že on je skutečně tím druhým nejlepším, nebo Condit opět získá šanci se o pás šampiona utkat? (Rohata krysa)

kapsomut

Nejlepší fight rozhodně J. Hendricks vs. C. Condit.. hrozně jsem to Hendrickovi přál! Je to neuvěřitelnej borec a hrozná mašina, která je u fanoušků nedodeněná! Doufám, že mu GSP dá šanci! To by byl sakra dobrej fight! Hlavní fight byl klasicky ve stylu GSP fightů a nesklamal. Ikdyž jsem to docela přál Diazovi a to přitom mám GSP hodně rád. Taky mě docela bavil první main fight, kde byl Fletcher ---jak kvůli jeho vzhledu, tak kvůli jeho ThaiBox stylu, kterej se mi osobně hrozně libí- 90% ()

ConanVJ

Ricci vs. Fletcher 4* pěknej svižnej zápas, parádní údery i kopy……….. Ring vs. Camozzi 4* další pěknej zápas kterej je svižnej a plnej tvrdých úderů, trocha krve zde taky je ………. Ellenberger vs. Marquardt 4,5 * Sice velmi rychlý zápas, ale pěkně ukončený KO a krvavý……….. Condit vs. Hendricks 5* tak tohle byl sakra parádní zápas, nechybělo mu vůbec nic a oba borci si to dávali parádně. Nějaká krev byla, takedownů, skvělých úderů a kopů byla spousta…………. St-Pierre vs Diaz 5* Parádní zápas, kterej začne hodně ve vedení GSP, ale i Diaz má později pěkný šance. Celej zápas jsem byl napjatej a hodně mě bavil…… Celkově je to hodně vydařenej event, ve kterém se mi líbily všechny zápasy. Pro mě tentokrát poslední dva zápasy nerozhodně, oba měly své styly a opravdu stojí za to. Jak píše kapsomut – GSP vs. Hendricks by byl parádní řežba a díky Hendricksově ráně by to neměl GSP určitě jednoduchý. Parádní event a za mě 95% :) ()