Mr. Jones

Scott a Penny, mladý zamilovaný pár túžiaci po harmónii, opúšťa ruch veľkomesta, aby uprostred lesov v prekrásnej prírode našli natoľko vytúžený pokoj a pohodu. Domnienku, že ich vysnívaný dom je na míle vzdialený od civilizácie, nečakane vyvráti zistenie, podľa ktorého majú nepredpokladaného suseda. Počiatočné nadšenie z objavu mystického tajomstva, muža zo susedstva, v literatúre často označovaného ako "Mr. Jones", razom pominie po množstve nevysvetliteľných udalostí. (*CARNIFEX*)

SpeedyCZ

Hodně neobvyklý snímek natočený provařenou found footage metodou.Nejedná se o horor, spíš mysteriózní film s prvky hororu. Bohužel mě to nechytlo, a dokoukal jsem to tak trochu se sebezapřením. Myšlenka jakás takás zajímavá, nicméně neustálé prolínání světla/tmy (blikání) a polovičatý ne úplně vysvětlující konec tomu body ubírají. Asi jsem od tohoto filmu čekal trochu něco jiného, než jsem dostal. ()

katmandzoo

Prvá polovica filmu bola veľmi zaujímavá. Postupnou gradáciou deju sme sa zoznamovali s tajomným a mystickým pánom Jonesom a plodmi jeho celoživotnej tvorby. Ako náhle sa však film prehúpol do jeho druhej časti, popravde sa už na to nedalo pozerať. Bolo to celé chaotické, neprehľadné a koniec bol naozaj trápny. Škoda. 2* ()

KUFI

Ze zacatku to vypada docela dobre - chata, les, divny strasaci..srdce fandy BW pookreje. Bohuzel se z toho vyklube stroboskopovej zmatek u kteryho si prejete at uz je konec. ()

dainio

Je to zklamání. Onehda jsem o této found footage slyšel oslavné recenze a také úspěchy na festivalech. Po dokoukání si říkám, jestli jsem opravdu viděl kýžený snímek. Mr. Jones má slibný úvod a zároveň mystika kolem záhadného muže, má dobrý potenciál. Ale asi v půlce se něco stane a rázem začíná nuda a chaos. Jakoby scénář byl psán pod vlivem nějakých silných drog - nedokážu si to vysvětlit. Plno scén a jejich následků není vůbec nějak vysvětleno a objasněno, postavy se chovají divně a místo fandění, Vás spíše nezajímají a přejete jim smrt. Když se to tak vezme, opakovaně se vkrádali do cizího domu, dělali blbosti, starali se do věcí, do kterých jim vůbec nic není - nesympatizujete prostě s nimi. Závěrečná třetina je už čistá "haluška". Nevyznáte se v tom a říkáte si, what the F? A použití ruční kamery mi v tomto případě nepřijde jako šťastné rozhodnutí. Nemá to prostě kontrolu, pevnou ruku. Vymoženost natáčet jak objekt za kamerou, tak před, je sice fajn ale zde to spíše vadí. Herecké výkony ... no asi ušli, hrají to, co se po nich asi chce. Podprůměrný horor, který nudí. Škoda. ()

mimozakon

Ako jeden z prvých záberov si pamätám náhľad do výstrihu hlavnej protagonistky. Prvá tretina mi evokovala pocit vypni to. Prostredná časť ma absolútne nezaujala a ako kažký tu píše, tak posledná tretina ma skoro unudila k smrti. Škoda, že som nedal na prvý pocit. ()

joelly01 odpad!

V lete jsme usporadali rodinnou grilovacku. Jak vecer postupoval, alkoholu ve sklenickach ubyvalo a v krvi pribyvalo. Nakonec uz vsichni meli docela decentne nakoupino. Ve stavu podnapilem si pubertalni / vyrostkoidni cast rodiny usmyslela, ze bude strasna zabava, kdyz po sobe budou blikat bleskama z fotaku / mobilu. Bit. Takove lidi proste bit. ()

Miagy

Výborný nápad, vynikajúce prostredie, sympatickí herci, ale aby bol hlavný ( záporák??) v podstate neškodný... nudil som sa od polovice. ()

Knor

Z pana Jonese šel strach, atmosféra byla dostatečně děsivá, ale ta haluz mě prostě sral a nic víc. Tohle mě moc nebavilo. ()

srncek

Nerozumiem ! Dve tretiny filmu perfektne gradujúce,prostredie aj herci dobrí a dospeje to vlastne len k nejakému mišmašu bez hlavy a päty,pritom námet dával priestor fakt vymakanej pointe a záverečnej jazde..... Boha ti Mueller ! 45% ()

Mamlas odpad!

Beznákladová, zcela amatérská, zcela nedívatelná věc, doplněná roztřepanou ruční kamerou, rozmazanými záběry, nočními záběry, kde není vidět už fakt nic. Na film se nedalo dívat a už vůbec ne dodívat. Jeden z nejhorších plebsů, které jsem měl šanci rozkoukat. Ano, LIVINGDEAD, souhlasím, bylo to strašné! ()

Facerr

klepatůrní kamera docela slavila úspěch, rozhodně pochybuju, že by to bez ní mělo takový koule. Film krásně graduje, ale finále přináší jen psychedelický orgie a předvídatelý vyústění. Mr. jones má super nápad a silnej tah na branku, ale chybí gól. ()

j@hn odpad!

začátek vypadal docela zajímavě, ale po cca 20 minutách to šlo totálně do hajzlu. neskutečná kokotina, kterou jsem měl chuť několikrát vypnout (což už se mi velmi dlouho nestalo) ()

Cechyno4 odpad!

Tak tohle je absolutní hovadina. Tak zmatený film jsem už dlouho neviděl. Hodně jsem přetáčel a čekal jsem že se to alespoň na konci rozjede. Nedočkal jsem se ! Nuda ! ()

jkpj22

Found footage horor, který stojí a padá na strašidelných výtvorech pana Jonese. Dost na to, aby vás to udrželo v pozoru a bavili jste se. Ne zas tolik na to, abyste to přeháněli s hodnocením. Napětí trochu, lekačky žádné, atmosféra dobrá. Ke konci je to už trochu přehnaný....ale celkový dojem to nezkazí. ()

Kalidor

Ted nevim jestli jsem viděl stejný horror jako všichni ostatní. Pro mě je to nejhorší FF horror co jsem kdy viděl. Začátek ještě v jakž tak (do cca 30 min za to ta 1 hvězda ), ale potom to bylo: Jak z vás udělat epileptika snadno a rychle. Prostě HNUS velebnosti. ()

Emperor1

Docela zajímavý snímek, příběh s mystickým nádechem, krásnou Sarah Jonesovou a bizarními strašáky. Snad se mi o nich nebude zdát. ()

prostoreka

Málokedy sa stane, že horor musím dopozerať za denného svetla, ale Mr. Jones ma prinútil pol polhodine ho vypnúť a počkať na deň, lebo za tmy hrozilo, že mi zastaví srdce v polovici úderu. ()