Dobrá práce

• USA Good Job
všetky plagáty
Krátkometrážny
Česko, 2012, 13 min

Jak název filmu napovídá, jedná se o film, který se týká práce. Ale především to je romantický roadtrip! No a jaké práce? No o tom to právě je! (Festival amatérských a studentských filmů ČERNÁ VĚŽ)

Tom_Lachtan

Neskutečně toporní herci ve filmu s neskutečně nablblou zápletkou, s dialogy tupými jako nůž na máslo v psychiatrické léčebně a celé je to prostě nedobré, ovšem co se musí uznat jsou alespoň základní technické dovednosti (jinak řečeno je to natočené jako film a ne jako homevideo), tak snad jednou režisér spáchá něco, k čemu mu podstrčí scénář někdo, kdo ho bude umět na rozdíl od něj napsat. ()

korbitch22

Hned ze začátku nás režisér a scénárista v jedné osobě trošku vyvede z míry, jelikož díky tomu machrování udělá z hlavního hrdiny neuvěřitelného lofase a já si minutu po projekci řikal, ,,to se budeš teda těch zbylejch 12 minut muset hodně snažit hošane".No naštěstí režisér projevil notnou dávku zdatnosti a jak kamerově tak příběhově natočil takové zajímavé letní cvičení, které drží pohromadě na vrub nesympatickému obsazení díky docela zajímavé myšlence, která je ale ve finále z celkového hlediska neuvěřitelně naivní, jelikož aby hlavnímu hrdinovi hrálo všechno do karet jako ve filmu, tomu se nedá říct ani z prdele klika, ale režisérovi naivní představy :) Ale na Klapce to byl 4. nejlepší studentský film a docela mě to pobavilo.Hrušovský má zajímavý styl točení, doufám, že si brzo vybere nějakou težší filmařskou látku, aby nám konečně dokázal jestli na to vážně má, sem zvědavěj na jeho dokumentární film na Mladé Kameře.50%. ()