Kedysi slávny hororový režisér zhromažďuje skupinu problémových mladých dospelákov na starom letnom tábore, aby natočil novú reality show s názvom Dead.TV v nádeji, že tak opäť naštartuje svoju kariéru. Bohužiaľ, v tábore sa objaví tajomný vrah a postupne vyraďuje členov obsadenia a posádky s pomocou brutálnych a bolestivých metód. Prežije niekto tento pobyt, alebo sa reality show skončí tak, že bude hodna svojho mena? (figliar)

goauld

Ideální film pro americké vypatlané mozečky cpoucí se na pohovce u telky krekrama či popkornem. Další variace na "kempovací vyvraždovačku" ovšem notně použitou a zneužitou ;-) Výsledek 10x převaženého pytlíku s čajem je celkem nudná, avšak časově "normalizovaná" jednoduchost, která běžného evropana nijak vzlášt neosloví. Tento snímek se dá celkem hravě pouštět i zrychleně, neb "hluchých" a nudných míst je použito požehnaně. (navíc první pulhodina se dá -přeskočit- zcela, neb nic podstatného se v ní neděje.... pouze se zbytečně seznamujeme s jednotlivými protagonisty, jejichž "osudy" však nikoho beztak zajímat nebudou.) Tento filmeček by hravě dokázal natočit kdeKdo a celkem za velmi krátký čas, nebot se vše odehrává v postatě na rozloze nějakých 3000m. V podstatě ve filmu nejsou nějak vzlášt objasněny ani jednotlivé "odchody ze hry" (spoiler: kde se vzal ona kuše/luk). Závěr tomu nasadil korunu uplně :-) Každopádně do kina bych na tohle nešel.... (ještě že jsou i jiné "cesty" :-)) Výsledný dojem: AKCE **/NAPĚTÍ */HUMOR 0 ()

evelouch

Pěkné. Slasher,jak má být....co se tohoto subžánru hororu týče,je těžké mě uchvátit...slashers miluju a je to pro mě super relax( samosebou az na par vyjimek). Camp dread je supr slasher, má celkem slušný příběh, je to vtipné,nápadité, usmevne. Od pulky to byl celkem masakr....hodne krve,dobry konec.:-). Jsem spokojená. ()

RathuVSoak

K příběhu není co dodat. Béčkový základ, ze kterého však jde vytřískat dobrá podívaná. Což se ale o Camp Dread rozhodně říct nedá. Herecká kvalita dosahuje hladiny dopaminu v krvi sebepoškozující se emopatnáctky. Způsoby kterým se scénář postupně zbavoval nedůvěryhodných rolí s hrozně napsanými dialogy také nenadchly. Kamera byla poté posledním hřebíkem do rakve, kde skončila jakákoliv šance, že by Camp Dread mohl mít nějakou duši. ()