Malaria

Réžia:

Edson Oda

Scenár:

Edson Oda

Pistolník Fabiano byl najat otcem dívky trpící malárií, aby zabil samotného Smrťáka. (RakeW)

MarjaMorevna

Páni, i malá časová dotace dokáže zázraky! Skvělá animace a fantastický mluvený a hudební doprovod. To vše je umocněno tím nejzákladnějším a nejzásadnějším tématem našich životů - tématem smrti. ()

Likan7

Chvilku mi trvalo, než jsem se zorientoval. Pak se ale člověku představí jedno z nejlepších a nejzajímavějších zpracování, jaký kdy viděl. Neskutečná nálož nápadů, kdy snad více sledujete právě vizualizaci vyprávění, než příběh samotný. Kolem a kolem to je trochu škoda, protože přestože je příběh jednoduchý, má skvělou atmosféru, pěknou hudbu a herce (hlasy). Fantastatabang bang. ()

Comida

Úžasný krátkometrážní western, který se může chlubit svojí originalitou. Skvělá atmosféra filmů z divokého západu doplňuje napětí společně s úžasnou hudbou. Režisér je prostě génius, i přesto že nápad je jednoduchý, ale provedení, to je něco jiného. 9/10. ()

MartinTerran

Velmi zajímavá a dobrý kraťas, který zaujme příběhem, ale především zpracováním, které je u filmu určitě ojedinělé a podle mě brilantní. K tomu ještě zajímavý příběh a zvrat takže za mě jasných 5*. Jen málo chybělo k dokonalosti a delší stopáš by jistě taky neuškodila. Hodnocení: 98/100.. ()

carlos.s

Neskutečný zážitek a to ten film trval jen pár minut. Perfektně a originálně zpracované vyprávění za pomoci komiksu. A k příběhu...husina po celém těle. ()

Jean_Calid

Jak už tu bylo řečeno, příběh sám o sobě příliš nevyniká. Nájemný pistolník si jde pokecat se smrtí a chce ji odrovnat. Ta mu vysvětluje, proč by to neměl dělat a konec už nevykecám... je tu spíše zajímavá forma animace, která je vtipná, hravá a moc pěkně zvládnutá... ()