Aké to je vymeniť si život s niekým, kto má úplne iné názory a odlišný pohľad na svet? A aké to je musieť sa starať o cudziu rodinu? Zámena manželiek: USA prináša šokujúci stret nezlučiteľných svetov. Situácie, v ktorých nie je o rozbúrené city núdza, zároveň však prinášajú dôležité životné lekcie... Dve manželky z úplne rozdielnych domácností, s presne opačnými názormi, spoločenskými zvykmi a štýlom výchovy detí, si na dva týždne vymenia svoje životy. Nenechajte si ujsť americkú verziu obľúbenej reality šou Zámena manželiek. (TV Doma)

Oxik49

A takovýto národ by chtěl vládnout světu. Tenhle pořad mě ještě utvrdil v tom, že je mimo lidské chápání, jak může společnost v USA ještě fungovat... Rozhodně větší extrém než česká výměna... Aspoň se člověk nenudí. ()

elisabetha

Jednou jsem tak přišla domů dříve a nevěděla, co mám dělat. Udělala jsem si večeři, zapnula televizi a najednou mě vyděsil křik. Nějaké dvě ženy na sebe hrozně ječely. Co to je? Výměna manželek v USA. Z Náhodné podívané se stala oblíbená zábava. Je to tisíckrát lepší, než ta naše ubohá česká náhražka. Ve státech mají hold z čeho vybírat, takže se to v seriálu extrémy jen hemží. Opravte mě, jestli tam někdy byla nějaká normální rodina? :) ()

Bodega_Bay

Psala jsem to už u české verze, ale nedá se prostě přehlídnout, jak tahle verze nabízí v každém díle fakt extrémní životní styly, zatímco u nás prostě prohodí jednu melírovanou paní při těle s druhou takovou paní. Největším odvazem pak je, když se pošle paní z paneláku do bytovky, nedej bože do rodinného domku. Vrcholný vtípek režie představuje předhození slepice nebo králíka takové panelákové paní.... Ehm, no nic moc, žejo. V téhle US verzi je dodržený aspoň nějaký dramatický oblouk, vidíme katarzi a finální diskuze ve čtyřech mívá dokonce i nějaký ten smysl a vyústění. ()

nudlis odpad!

Tady je aspoň vidět co za nechutný demagogický tlustý blby v tý Americe žije. Jasně, tady žijou taky, ale američani všem cpou svojí nadřazenost a sami se odhalujou v takovýhle slaboduchý "reality show". Fujtajbl !!! ()