Žena, která uctívá ďábla, vyšle své čtyři krásné neteře, aby k ní nalákaly muže, které pak zabijí, rozemelou a prodají jako masové koláče. (JasonCZ)

JFL

"Auntie Lee's Meat Pies" v rámci pragmatických produkcí pro regály videopůjčoven představuje produkt perfektně střižený pro svou cílovku i s ní spojená ratingová omezení. Coby rádoby erotické dusno pro dvanáctileté kluky odkojené tajným listováním v Playboyi mile překvapí relativně štědrým rozpočtem, který putoval nejen na shromáždění fajnového ansámblu známých ksichtů, ale také do opulentní a pečlivé výpravy. Ale současně nemůže zastřít své kořeny klasickými neduhy jako je prázdné dojení základního konceptu a natahování stopáže dialogy o ničem. ()

helljahve

Zabudnutá hororová komédia o tetuške Lee, najlepšej kuchárke v malom americkom mestečku Provence. To že jej špeciality pochádzajú z ľudského mäsa nevadí, hlavne že každému chutí :-). O stály prísun surovín sa starajú jej sexi netere, keď však jednu z ich obetí začne hľadať súkromný detektív, veci sa trochu skomplikujú. Skvelé béčko pre všetkých ktorí zamrzli v osemdesiatkach. Veľkým plusom je aj obsadenie: Karen Black, Morita, Berryman. ()

topi

Zpočátku jsem měl pocit, jako bych sledoval nějakou hodně ujetou šílenost od společnosti Troma. Hlavně ten typickej druh humoru a gore efekty. Jenže pak se to celý přehouplo do jiné roviny, zavlála satanská tématika a uctívání Lucifera. V podstatě i tak by se to dalo nazvat tromáckou produkcí, ale není tomu tak. Každopádně je to béčko jak řemen, ve kterém tetička Lee (Karen Black) kuchtí báječné masové kuličky a hádejte z čeho :). Její čtyři neteřinky, Fawn, Coral, Magnolia a Sky jí shánějí potravu a musím říct, že jim zásobování funguje dokonale. S nimi v domečku žije ještě pošahanej tetin bratr Larry (Michael Berryman) a běda, kdo by mu chtěl ublížit! Třeba místní šerif Koal (Pat Morita), který má tetinčino jídlo tak rád. Do děje vstupuje i soukromé očko Harold Ivars (David Parry), aby vypátral jednoho zmizelého mladíka, který skončil u tetičky ve spíži. Je to celý správně pošahaný, buranské prostředí ideální, i se zpěvy všemožných druhů ptáků (ornitolog by se vyřádil), neteře jsou krásný sexy kočky a koupel v bazéně se všemi čtyřmi jsem Haroldovi záviděl. Ale jen na chvíli :D. Ještě bych málem zapomněl na Babe, která žije s rodinkou v domě ve svém dětském pokoji a ráda se zakousne, hádejte do čeho? :D. ()