Bud možná vypadá jako doktor, ale doktor rozhodně není. To jen jeho indiánský kamarád Orlí oko přepadl vlak a ukradl jednomu doktorovi kufr, ve kterém prý má být největší poklad. Ale co je tohle za poklad? Jen samé lékařské knihy a nástroje. Jenže než se Bud naděje, celé město, do kterého právě společně s Orlím okem dorazil, si myslí, že Bud je doktor (má přece lékařský kufr) a hned mu zařídí ordinaci. Bud tu ale bude mít ještě jinou práci - musí město zbavit lupičské bandy, která řádí po celém okolí. (oficiálny text distribútora)

janda25r

Tenhle film sem viděl již v roce 1988 kdy sme dostali domů první video a ihned jsem si tento snímek oblíbil. Kvalitní film a herci, kteří vás určitě pobaví. Pár let jsem to scháněl v lepší kvalitě ale až po nástupu DVD se mi jej povedlo sehnat. Kdo se chce kouknout na velice zdařenou komedii, musí tento snímek vidět. Nemá chybu!!!!! ()

Puchyr

No vida i bez Terence to jde, i když by nebyl marnej, ale Bud má sólo a já jsem se docela dobře bavil. Jako doktor by se nejspíše neuplatnil, ale jako zachránce obyvatelstva malého městečka? To mu šlo líp. (Já bejt Budem asi tomu indianovi zakroutil krkem). ()

SNCIS

Zápletka klasika, Spencer hladový mrzout taky klasika, ale kupodivu se nenudíte. Léčebné metody doktora Buddyho pobaví stejně jako oběd s šerifem nebo závěr filmu. Iritoval mně jen indián, ale jinak je to pohodový snímek. - 80%. ()

Redyx1

Naprosto špatné zvolení hereckého partnera měl Bud Spencer,kterému tvůrci přidělili jakéhosi skřet indiána a celkový film utrpěl,že se neobjevil Terence Hill,na kterého diváci byli zvyklí.Také rádoby vtipné hlášky se tu změní ve trapnou frašku...škoda. ()