Pekelná výzva

(relácia)

Zábavný soutěžní pořad, v němž soutěžící odpovídají na poměrně lehké otázky. Jedinečnost Pekelné výzvy ale tkví v tom, že jsou během svých odpovědí vystaveni neobvyklému stresu a všelijakému vyrušování. Soustředit se správně zodpovědět byť i jen triviální dotaz bude opravdu náročné. Mezi rušícími elementy se objeví např. elektrické šoky, hlasovací tlačítko obklopené kaktusy (v tom případě budou mít soutěžící zavázané oči), prst v pastičce na myši, zásah paintballovou puškou, uhýbání wrestlerovi nebo třeba lechtání. V každém z dílů budou diváci svědky nejen nevšedních pokusů, jak soutěžící vyvést z míry a zabránit jim ve správných odpovědích, ale i neopakovatelných reakcí vyrušovaných uchazečů o „pekelné“ vítězství. (oficiálny text distribútora)

C0r0ner

Mnohokrát jsem tady tvrdil, že mi idiotský humor rozhodně není cizí. A proto je pro mě Pekelná výzva naprostou povinností. Jsou tam prasárny, ubližování, ponižování, žraní sraček a k tomu všechny ty trotly parádně usazuje překvapivě vtipná a pohotová Pazderková. Chápu to nízké hodnocení, ale pro mě je to prostě paráda. 90% ()

Dromed odpad!

Sračka ze dna odpadní žumpy všech sraček, do které srala nova celá devadesátá léta a teď do ní začala srát i prima! Prosím lidi, vždyť jste celkem moudrý živočišný druh, pošlete to do černých čísel! Ať má tento konečníkový výtok tu správnou barvu. Zavřeme a uzamkněme víko od této žumpy ať z ní náhodou Pazderková nevyleze jak Samara ze studny! ()

angel.CZ

nápad dobrý, realizace také, vtip to má, moderátorka... no těžko říct, tak nesympatická, ale stejně zní nemůžete odtrhnout oči, pohotová, jen ty předem vymyšlené a přečtené vtipy by mohly být novější než z roku 2005. Jen by to chtělo více druhů úkolů. koukám asi po 4 či 5 a pořád ty stejné úkoly Vypít rybí tuk,judo, začinajicí písmeno a pastičky... pořád dokola... to mě mrzí.. 55% ()

Ded@M@tes odpad!

Cool ptákovina, pár blbců se snaží obstát v nemožných úkolech, při kterých musí odpovídat na jednoduché otázky a když bude mít jeden z nich štěstí vyhraje peněžní výhru. U takových to pořadů můžete jen kroutit hlavou. Moderátorka mi taky nesedla. Je to kruté, ale hraničí to s odpadem. ( Hodnocení: 0/10 ) ()

RedAK

Jo, říkáte si, to je ten pamrd, co dal žoviálně genitální Fontáně odpad a kokotině s úhlavní džoukařkou Pizderkovou a kvintetem mentálů, kteří sotva vyšli školku, čtyři hvězdy. Ano, je to tak a mám čtyřicet apetitů vás poslat kamsi do černého houští v blízkosti mé anální oblasti, ale usoudil jsem, že ne každému se může tento druh primitivního humoru líbit. Kdyby přidali víc na fekálnosti a hlásili by se tím, že by se Pizderce strefovali do brýlí svýma hovnama, napálil bych tam bez skrupulí za pět. Víc hoven, prosím. ()

• Na místo moderátora chtěli producenti a režiséři Leoše Mareše, ten však nepřijal z důvodů, že pořadu předvídal neúspěch. Na konkurzu pak byla vybrána Iva Pazderková. (Michalek)