Pomsta Čierneho korzára

• Československo Pomsta Černého korzára (viac)

Pirát zvaný Blackie (Terence Hill) má v hlavě velký plán. Chce přepadnout španělskou loď a pořádně se na této akci obohatit. Naskytne se ale ještě jedna příležitost jak zbohatnout. Na dražbě se objeví krásná žena, ve které Blackie pozná manželku místokrále. Koupit ji je však problém, protože pirát Skull (Bud Spencer) o ni má také zájem. Nakonec Blackie Skulla přeplatí a Isabelu získá. Skull se ale s prohrou jen tak nesmíří… (oficiálny text distribútora)

SNCIS

"Co promně znamená 15 nebo 30 tisíc, že?" - "Ovšem, proto jsem žádal 50." Spencer a Hill doslova proti sobě. "Bylo mi milejší, kdyby jsi mi probodl srdce, než takhle mrzačit moji loď." Komedie? - Rozhodně NE! Už se na to nikdy nepodívám. Miluji filmy dvojky Spencer a Hill, nicméně tento kousek nuda a film o ničem. - 10%. ()

marcel5

Je to komedie, četl jsem, soudím ale že ke komedii to má daleko. Občas se tam něco vtipného objevilo, ale vlastně jsem nevěděl, jestli se smát. Ani to vydávání se za jiného nezpůsobilo smích. Děj mi nějak unikl, jasný mi moc nebyl a že by zrovna Terrence Hill a Bud Spencer zaperlili (byť jsem to čekal), tak to se nestalo. Vlastně kdyby tam byli jiní herci, mělo by to stejný význam. Tady ale asi půjde o režiséra, který obsadil "hvězdy", v očekávání z lepšího výsledku a zájmu diváků. Zájem to ve mě probudilo, výsledek ale asi ne. ()