Zlatonosná džungľa

(relácia)
  • Česko Zlato z džungle (viac)
Reality-TV
USA, 2012, 14x44 min

Bývalí realitní magnáti Scott a George přišli o všechno v důsledku hospodářské krize. Podaří se jim znovu získat peníze těžbou zlata v nebezpečných džunglích Ghany? Tato nová řada doprovází George Wrighta a Scotta Lomua, kteří před čtyřmi lety riskantně investovali hodně peněz na trhu s nemovitostmi. Jmění pětadvacetiletého George v té době dosahovalo milion dolarů a třiatřicetiletý Scott prodával nemovitosti za tři miliony. Rozhodli se však ignorovat varovné signály a při krachu trhu s nemovitostmi v roce 2008 přišli o
všechno. Budoucnost jejich domů i rodin byla nejistá, a proto George a Scott přišli s řešením. Rozhodli se odjet z Utahu do Ghany v západní Africe, kde zdejší obrovské zásoby zlata mohou i nezkušeným zlatokopům vydělat jmění. Vytěžit zlato ze země není žádná legrace. Ale ještě náročnější je dokázat si v nebezpečných hlubinách ghanské džungle tento poklad udržet. Přidejte se ke Scottovi a Georgeovi, kteří riskují život, zápolí s technickými potížemi, nebezpečnou konkurencí a samotnou džunglí a snaží se získat zpět život, jaký kdysi žili. (oficiálny text distribútora)

FFilipCZ odpad!

Totální a naprostá nasranost - asi tak se cítím po zhlédnutí první sérky. Uživatel joker211 by si měl dát pár facek na probuzení, pokud tvrdí, že je to lepší než Gold Rush a že tam nejsou žádné uměle vytvořené problémy atd. Nejspíše se díval na nějakou jinou show. Naopak je to ještě výrazně horší. Za celých 8 dílů jsem neviděl skoro žádné vytěžené zlato, za to mě každý díl otravovalo řešení problémů s rozbitými stroji, neúrodnou půdou, stálá změna působišť těžení a podobně. To jsem si teda zase naběhl. ()

joker211

Keď to porovnám s Gold rush Alaska tak je to lepšie. Oveľa menej umelo vytvorených problémov so strojmi, namiesto ktorých tu nájdeme zaujímavé scény s domácimi obyvateľmi (lúpež,bitka) a inými zlatokopmi (čínsky gang). Ale ani tu sa režiséri nevyhli zbytočným, avšak klasickým prvkom reality show ako sú napríklad problémy v rodine. Najväčšie sklamanie je množstvo zlata, ktoré našli ale to nikto neovplyvní. Uvidíme, či seriál bude pokračovať, osobne by som privítal nové časti. ()