Norma požiada Romera o pomoc, keď zistí, že sa ocitla v nečakanej riadiacej pozícii. (SkyShowtime)

Trevor

Normu vytlačí z cesty auto a šofér ju varuje aby nič neschovávala a navštívíla Boba Parisa. Dylan sa vďaka Gunnerovi dozvie, čo je obsahom USB kľúča, po ktorom Paris tak túži. Norma po tom, čo sa tiež dozvie čo kľúč obsahuje navštívi Romera a rozhodne sa uzavrieť s Parisom dohodu, ktorá by mohla zachrániť jej motel. Paris na dohodu pristúpi prekvapivo ľhko. Norman s Dylanom čakajú večer matku a spolu ju prosia, aby prehovorila s Calebom. Tá sa rozčúli a z domu odíde aj s pobalenými vecami. Človek občas nevie, či je väčší cvok Norman alebo jeho máti. Príbeh graduje na výbornú. ()

pallok

Predošlá recenzia sa týkala S02E04 a znela asi takto: Aktérov pribúda, klamstiev a kostlivcov v ich hlavách tiež. A prečo ich pribúda? Jednoduchá odpoveď – aby bolo koho zabiť, minimálne ublížiť mu. Zápletky pribúdajú, seriál drží divákov v napätí, jedine, čo mi vyslovene vadí sú recenzie ktoré opisujú čo sa v hodnotenej epizóde stalo. PS Norman a jeho paranoja sa začína prejavovať 100percentne. Po S03E05 všetko platí do bodky,  recenzie ktoré opisujú čo sa v hodnotenej epizóde stalo alebo aj nestalo ma začínajú poriadne srať, snažím sa ich nečítať. Okrem zhluku negatívnych postáv a relatívne celkom obstojnému soundtracku vyplávala konečne z čierneho bahna  konečne postava, ktorú som si vyslovene obľúbil. Ono to ani nie je postava, sú to chlapec a dievčina, ktorým prajem len to najlepšie v ďalšom deji seriálu. Nabudúce prezradím o koho šlo, zatiaľ si môžete tipnúť. ()