Na Ibizu – ostrov věčného mládí – dorazí skupina lidí, kteří touží po slunci, moři a lásce. (Netflix)

hygienik

A tady na tý točně jsem mu říkal: "Nedívej se na nizozemské komedie, nedívej se na nizozemské komedie, nedívej se na nizozemské komedie!!! Nebo se z toho zblázníš!" A furt urobím tú istú chybu. ()

Angelic-77

Hlavně na soundtrack jsem hodně zvědavej, protože poté, co jsem zběžně zkouknul filmografii režiséra Nijenhuise se filmu spíš bojím, než abych se těšil, ale i tak se na něj určitě podívám, už kvůli Arminovi :). ()

John80

Vynikajúca letná komédia z prostredia dovolenkovej krásnej Ibizi a s mojím Nr. 1 DJ  na svete vo filme Arminom Van Buurenom , keď som ho zbadal spadla mi sánka , že Armin vo Filme Veľmi pozitívne chválim film 4* ()

gezko

Ľahká letná oddychovka, ktorej jediným prekvapením je účasť Armina van Buurena. Priznám sa, že pozerať film v originál Dutch jazyku, nebolo veľké terno a často som nič nerozumel, ale... dali sa tam nájsť tak svetlé, ako aj temné momenty. Najviac mi zarezonovala v mysli Arminova hudba, ktorá až neočakávane dokonale zapadla do filmu. Keby som však vopred nepoznal obsah, tak sa vo filme strácam. Dosť chaotický strih a spôsob rozprávania jednotlivých príbehov a ich prelínanie postrádali občas logiku a je zaujímavé, že sa to podarilo rejžovi vymanévrovať až do povestného happy endu, resp. happily ever after. Vcelku hodnotím ako príjemnú zmenu oproti americkým kalerábovinám. ()