Move On je príbeh nedokonalého hrdinu (Mads Mikkelsen), ktorý putuje po ôsmich európskych krajinách. Po vystúpení z lode v Rotterdame dostáva záhadný strieborný kufor. Uistia ho, že preniesť kufor zo severu na juh bude jeho posledná práca. Zdanlivo jednoduchá preprava sa však zmení na vzrušujúcu naháňačku a hlavného hrdinu začne dobiehať jeho vlastná minulosť.
Vôbec nevie, čo je vnútri kufra, ale jeho prenasledovatelia to tušia a sú ochotní spraviť všetko pre to, aby ho získali. Na ceste plnej dobrodružstiev miznú hranice medzi priateľmi a nepriateľmi. Mads naozaj netuší, komu môže veriť a komu nie. Zažíva dokonca románik s mladou ženou (Gabriela Marcinková), no netuší, či jej veriť, alebo chce len tiež získať kufor. (oficiálny text distribútora)

biteme

Nie je to jeden z tých lepších špionážnych filmov, dokonca mi tam chýba aj určitý štandard akčnosti a film som dopozerala až na druhý krát. Vzhľadom na to, že tam hrá Mads so slovenskou herečkou, by sa patrilo pozrieť si to aspoň z patriotizmu. Myslím, že je to práve ten druh filmu, ktorý sa hodí ako kulisa k rodinnému posedeniu... full attention not required. ()

danny79

Jsem prekvapen ze herec takovych kvalit jako je Mads Mikkelsen se necha ukecat k ucasti v tomhle braku. On je perfektni, jako vzdy, ale film je velmi spatny. Je to uplne o nicem, nema to zadny pribeh. Ze zacatku to tezi z toho tajemna, napeti, kdo je Mikkelsen, co je v kufriku, kam a komu ho ma dovezt - na nic z toho se ale odpoved nedozvime, pouze dostava hi-tech formou lokace kam se premistit. Neco tak slabeho a prazdneho vyzaduje nezbytne akci, aby to alespon trochu mohlo divaka bavit - a to je problem, protoze tady temer zadna neni. Videl jsem to do 3/4 nez jsem to vypnul a zde byla jen jedna spatna honicka aut a rvacka v tmavem clubu, kde nebylo nic videt. Crank se Statham ma podobny rys, ale je to nadupane adrenalinem a proto to je dobre. ()