Roztomilá zvířátka

• USA Too Cute!

Vydáte se do světa, kde roztomilost nezná hranic. Bezstarostný a technicky propracovaný přírodní dokument Roztomilá zvířátka poodhaluje okouzlující svět štěňat a koťátek. Každý díl sleduje tři vrhy ve všech etapách jejich raného života: od doby, kdy přišli na svět slepí, přes zázrak prvních krůčků a otevřených očí po dojemné okamžiky odstavení a odloučení od matky. Každý okamžik zachycují z pohledu těchto malých tvorů špičkové kamery a postupy používané ve filmech o přírodě. Máte tak možnost prožít si veškeré emoce štěněte či koťátka, které začíná objevovat své místo ve světě. (oficiálny text distribútora)

LencaN

To je tak božácky roztomilý pořad! Není to sice nic poučného, vědeckého, nic dobrodružného, jen jsme na chvíli svědky toho jak vyrůstají malá koťátka, štěňátka apod. ...ale pro ty, co se rádi rozplývají právě nad malými chundelatými zvířecími prcky (jako já :D) je to mňamka a pouštěla bych si to klidně jako večerníček před spaním. ()

Kevi1

Práve narodené šteniatka, slepučné mačatá... kto by to nemiloval. Čakať nejakú vážnu dokomentárnu hodnotu je blbosť, toto je skôr na také ochkanie pred telkou. Odporúčam pustiť každému, kto nemá rád zvieratá, lebo tieto mláďatká si musí obľúbiť naozaj každý. ()