Demontáž: auta na prodej

(relácia)
  • Veľká Británia Strippers: Cars For Cash
Veľká Británia, 2012, 60 min

Dva týmy se pouští do soutěže, kdo výhodněji nakoupí, demontuje a opět prodá díly z ojetých a bouraných aut. Nebudou chybět sportovní vozy, Mini, obrovské sedany ani vytuněné hatchbacky. (oficiálny text distribútora)

kujon

Super podíváná pro všechny automobilové nadšence. Všechny díly "reality-show" mají sice stejný scénář a průběh, rozprodávané vozy se ale samozřejmě mění a od toho se odvíjí příběh každého dílu. To vše okořeněno špetkou kvalitního humoru. Za mě rozhodně ne méně než 4*. ()

JP84

Skoro nedívatelná záležitost o prodávání šrotu aneb další epizoda o tom, že televize to s žánrem reality-show stále nevzdává. Co tímhle chtěl básník říct? Že prodej náhradních dílů je taková švanda, že nesmí chybět na televizních obrazovkách? Nebo nám ukázat, že obchod se šrotem je docela výhodný byznys? A nebo je důvod mnohem prozaičtější a někdo tu jen potřeboval zaplácnout díru ve vysílacím čase? Nuda, šeď, dva plešouni (jeden bílej, druhej černej) a dva vraky, toť reality-show dneška. O čem budete točit zítra? O tom, který tým umí lépe zavazovat tkaničky nebo zametat chodníky? ()