Skye se ukrývá v domě, kam ji přivezl Coulson. Je proto překvapena, když ji vyhledá Gordon, muž bez očí. Ten jí nabídne, aby se s ním vydala na místo, kde mohou proměnění lidé žít v bezpečí. Mezitím probíhá útok "skutečného" S.H.I.E.L.D.u proti Gordonovým lidem. Hlavním důvodem útoku je najít Skye. Naštěstí se Mayové podaří ji varovat. Skye jen tak tak unikne z domu, ale je v lese obklíčena útočníky. Použije proti nim své schopnosti a pomocí tlakové vlny odrazí první útok. Sama je překvapená škodami, které způsobila, a tak si na pomoc zavolá Gordona. Ten ji teleportuje na neznámé místo. Coulson zatím vyjednává s Hunterem o jeho místě v Coulsonově týmu. (TV Nova)

BaronMartin

Patnáctá epizoda One Door Closes není opět špatná, ale už jsme se dostali do fáze, kdy seriál děj hrozně natahuje, a to, co se v tomto díle stane by se dalo shrnout v 10 minutách, akorát je to natažené na celý díl. Nejlepší dějovou linkou je rozhodně tahle mini-občanská válka dvou S.H.I.E.L.D.ů, ta mě příjde jako strašně zajímavý nápad a je to dobře zpracované. Zbytek je bohužel dost meh. Třeba taková linka Skye mě zatím vůbec nebaví. Taky je celá epizoda propletená flashbacky na dobu, kdy S.H.I.E.L.D. padl a kde se nám ukazuje, jak se Mack a Bobbi potkali s Gonzalesem, a všechny tyhle části jsou totálně zbytečné a prakticky vůbec nesouvisí se zbytkem příběhu. Díl to není špatný, ale nijak extra dobrý není. Hodnocení: 60% ()

• Furyho skrinka s náradím má vonkajšiu vrstvu z vibrania, z rovnakého materiálu, z ktorého je vyrobený aj štít Kapitána Ameriky. (Pat.Ko)