Český žurnál

• angličtina Czech Journal
Česko, (2013–2020), 30 h 50 min (Minutáž: 52–84 min)

Vít Klusák, Filip Remunda, Martin Dušek, Jan Keller, Václav Bělohradský, Radovan Klučka, Jana Lorencová, Jana Bobošíková st., Jiří Krytinář, Aneta Langerová (viac)

Recenzie používateľa hyper01 k tomuto seriálu (2)

Dělníci bulváru (2014) (S02E01)

Bohužel už trailer prozradil vlastně všechno, co se ve filmu bude dít.. ()

Matrix AB (2015) (S03E02)

Vít Klusák mě jen utvrdil v tom, co si myslím celou dobu. Andrej Babiš je nebezpečný člověk. Diktátor, se kterým člověk ani nemůže mít neutrální vztah - buď jsi s ním, nebo proti němu. Nic mezi tím neexistuje. Jednou mu řekneš NE a končíš. Klusák je teď pro něj podrazák, protože se snažil (nejspíš) natočit pravdu. Stejně jako o každém vždy tvrdí, že je to "podvodník a lhář". Jenom on sám je čistý jako panenská blána. Od začátku nemůžu pochopit, jak může ministr financí a místopředseda vlády vlastnit média. Jak je možné, že na to není zákon? Pokud si tohoto člověka budeme dál držet ve vládě, bude to zřejmě návrat o čtvrt století zpět (koneckonců přeci jen je to bývalý agent StB). Tady máš urnu, buď dej ANO, nebo v této republice končíš. Jde z něj prostě strach. Nebude líp. Ano, bojím se. ()