Nevyřešené případy z historie

(relácia)
  • Česko Skutečné odložené případy (viac)

Tato dokumentární série předvede, jak je při zkoumání lidských lebek, které pocházejí z různých období britské historie, využita nejmodernější technologie forenzní vědy. (oficiálny text distribútora)

Prometheus69

hnusss! Z dnešního dílu jsem se poblil... a to jsem se na to ani nechtěl koukat. mám prostě jen slabí signál na COOL tak mi to občas přepne na nejbližší program což je ZOOM. Ale co jsem musel shlédnot... to byl teda vrchol hnusu! Co to tam dávaj? Co si to vůbec dovolují bez předchozího upoznění ukazovat lidem? VŘEDY PO CELÉ TVÁŘI... CO DOKÁŽE CIFILIS!!! VYŽRANEJ NOS PO NEKROZE JAK PO CHOBOTU... KOHO TO KURVA ZAJÍMÁ? CO MÁ TOHLE SAKRA SPOLEČNÉHO Z VYŠETŘOVÁNÍM? KDYŽ TU MÍCU ZAPÍCHLI! DOBŘE, BYLA TO PROSTITUTKA... a tím to hasne, co je mi do toho co jí kvetlo na chcichtě abych se na to ještě koukal? Copak jsou nemocniční chodby lenovány obrázky odporných lidských nemocí? Ukazujou to snat v reklamách? NAVÍC, TOHLE JE POŘAT O LEBKÁCH... ČI CO, CO SI TO VŮBEC NĚKDO MUŽE DOVOLIT TAM TAKOVÝ HNUS PROPAŠOVAT A VŮBEC, NENÍ TOHLE PROTI LÉKAŘSKÉ ETICE? Nehodnotím... Protože jsem z toho viděl jen asi 10 minut než jsem si poblil TV.. Ale tohle jsem prostě musel napsat. Už jsem čekal že tam proberou i její mícu... ale to už bych vážně začal psát stížnost přímo na PRIMU. To jsem vážně sám komu tohle nepřijde moc v pořátku nebo mi dáte za pravdu? jestli jsou na tom tak i všechny další díly... tak to bliju na zdraví tvůrců. dokumentární film u kterého se poblijete, to je opravdu revoluce... 6D vtáhnutí diváka do děje. O_o ()