Dělat radost ostatním. To je pro Samara velkou vášní, než pozná Meeru. Bezhlavě pro sebe vzplanou a rozhodnou se být spolu i přes to, že je Meera zasnoubená. Pár však rozdělí Samarova nehoda. Meera se modlí, aby přežil, a na oplátku slibuje, že si přestane zahrávat a už se se Samarem nikdy nesejde. Ten, zlomený, opouští Londýn a vrací se do Indie, aby to naopak osudu vrátil a pokoušel smrt každý den – jako pyrotechnik u armády. Cestu mu však zkříží Akira, která o jeho příběhu natočí dokument. To jej přivádí po 10 letech zpět do Londýna. Uzavře svůj příběh nebo se životu bude stále vyhýbat? (Dinosaurier)

cinka.h

Přítomnost SRK a Katriny v režii Yashe Chopry mám již předem předurčení stát se jedním z kultovních filmů.. Krásný příběh, Shahrukh neskutečně sexy, nádherná Katrina, děj nabitý nezapomenutelnými hity (Isqh Shava apod.), záviděníhodnými tanečními kreacemi.. jen ta Anushka mi tam trochu překážela. Já jsem nadšená! Škoda že Chopra už jiný film nenatočí :( ()

Stupet

WOW, naprosto skvostný film! Ani nevím, jak ho pochválit, protože to žádná slova nedokážou. Prostě perfektní, dokonalý snímek. A asi je to první film se SRK, který jsem viděla a nebulela u něho, i když smutno občas bylo :-D ()

coulismoulis

Z holky pro vsechno a se zpevy armadnim majorem-specialistou na likvidaci bomb holyma rukama, pak zase zpet…a pak zase zpet, tomu rikam kariera! Smysl to dava podobny jako vetsina Choprovych filmu, ale ten moderni kabatek tomu tentokrat kupodivu docela prospel. A kde jinde uvidite SRKa, jak si po drsne likvidacni akci (lol) jde zazpivat potaji k potucku sve oblibene pisnicky (double lol)? Prece jen ma ten Chopruv odkaz neco do sebe ;) ()

Octavia

Žiš, zase balíček kapesníků v p*deli. Jo přiznávám, je to prvoplánový dojič slz, ale kurňa, taky chci toho vojáka a přísahám, já žádné dohody s Ježíšem nedělám, I swear ! PS: U toho jeho přístupu k zneškodňování bomb jsem občas protáčela panenky až mě bolely oči, to bylo občas fakt vtipný. PPS: Sondtrack skvělý, už ho pár týdnů sjíždím na mobilu a choreografie taky, Ishq Shava žeru. PPPS: OK už vážně končím, ale milostná scéna v posteli a líbačky v indickém filmu? Tomu říkám pokrok, jsem valila bulve. ()