Pracující psi

• USA Blue Collar Dogs

Nový seriál na Nat Geo Wild, který Vás vezme do světa psů, kteří se doslova narodili pro práci. Již od narození byly trénovány jejich neobyčejné dovednosti a schopnost pomáhat lidem, zachraňovat životy a každý den chránit národní bezpečnost. Pomáhají v místech katastrof, na hraničních přechodech a dokonce i v první válečné linii. Zažijte s nimi situace a prostředí, v nichž je nejlepším pomocníkem pes. Psí doktor Jak je možné, že mají někteří psi schopnost pomáhat lidem v lékařských otázkách? Tito psi hýbou naším tradičním vnímáním psích schopností. Pohraniční psi Americká pohraniční stráž zaměstnává 1400 čtyřnohých agentů. Jejich neobyčejný čich je vede přímo k ukrytým narkotikům a dalšímu pašovanému zboží. Newyorská policie New York, to je světové finanční centrum a ideální terč pro teroristy. Je to ale rovněž domov největší policejní smečky v celých Spojených státech. Hrdě nosí odznak newyorské policie a nasazují své životy v boji se zločinem. Hledají skryté bomby, stráží metro. Pro služební psy – v tomto případě pověřené střežením největšího města USA – práce nikdy nekončí. Naštěstí pro nás svou práci dělají vskutku s láskou a oddaností. (oficiálny text distribútora)