Nie je to ešte ani rok, čo mali svadbu ako z rozprávky, a už sa objavili prvé problémy. Pritom sa zdalo, že Nat (Rose Byrneová) a Josh (Rafe Spall) sú spolu, aj napriek úplne rozdielnym povahám, skutočne šťastní. Rodina a priatelia si ale nikdy nemysleli, že im to vydrží dlho, a s blížiacim sa výročím svadby sa zdá, že mali pravdu. Objavuje sa totiž pokušenie v podobe Joshovej bývalej priateľky Chloe (Anna Farisová) a Natinho nového atraktívneho amerického klienta Guya (Simon Baker). Ani jeden z manželov však nechce byť tým prvým, kto to vzdá. (TV JOJ)

Levice05

Jako rozený optimista jsem navzdory hodnoceni dala včera filmu v TV šanci. A ta byla opravdu promarněna. Není to komedie, už vůbec ne romantická, za to je tam dost vulgarity, trapných scén a hroznych dialogů. ()

sun.eagle

Předně to není žádná bezstarostná komedie, pár vtipných momentů nabídne, někdy povedených, jindy méně, ale hlavně dojem je lehce depresivní, ukazuje jak si lze podělat život. Ironie je, že tenhle film mi doporučil článek "top 7 filmů", které vás pozitivně nabijí. Možná za to můžou i krajně nesympatické postavy, a to jsou  všechny. Z nějakého důvodu se všichni chovají jako naprostí kreténi. Jak je možné, že se z chlápka, stane během pár měsíců línej flákač a neschopný buran s nulovou sociální inteligencí, a z pohodové holky namyšlená arogantní, povýšená mrcha. Ani vedlejší postavy neokouzlí, ale jsou krajně nesympatické. Btw. Annu Farris jsem poznal až podle titulků, wtf? ()

Vampiroza odpad!

Námět relativně fajn, ale do.... co to celý bylo za žumpu. Už nikdy Bože nechci vidět nic tak debilního. Tyhle herce jsem měl celkem v lásce ale za tohle by si zasloužili s tvůrci rituální popravu ()

batou

Je to uletená romantická komédia s kopou humorných scén. Nasmial som sa celkom dobre a hlavne o to pri komédii ide. Kto tam čakal nejaké filozofické myšlienky, zostal asi sklamaný. Niektoré scénky som videl s odstupom času niekoľkokrát a vždy sa na tom smejem. Napr. prezeranie fotiek s rodičmi. ()