honajz2

A je to tady. Finále celého seriálu. Seriálu, který jsem objevil úplnou náhodou, ovlivnil mi život a s každou epizodou mi zpříjemňoval život. Taky je to jeden z nejlepších a mých nejoblíbenějších seriálu, co jsem měl tu čest vidět. Opravdu, někdy nemám seriály hodnotit podle prvního dojmu, ten byl takový "no a co, když to neuvidím, o nic nepřijdu". Haha. Přišel bych fakt o hodně a já jsem rád, že jsem tomu seriálu dal šanci. Ale dost už těch mých nostalgických řečí. Finále bylo opravdu velkolepé. Lord Hater konečně dokázal sám něco naplánovat, aniž by to skončilo katastrofou, Wander se rozhodl vyřešit něco úplně sám bez Sylvie... Těch velkých momentů je tu víc, ale nebudu to zde rozepisovat (stejně nejspíš asi nikdo nemá tušení, o čem že to píšu). Hodně se mi tu líbilo, že se zde objevily snad všechny vedlejší postavy, co se objevily klidně jenom v jedné epizodě, a většina z nich dokonce aspoň jednu větu pronese (nejvíc vět z vedlejších postav tu má král Bingleborp, z čehož jsem měl fakt velkou radost) a nebyl zde moment, který by mi připadal utahaný nebo zbytečný, všechno zde fungovalo perfektně. To mi jen dokazuje, jak skvělý seriál to je. Bych chtěl 3.sérii, to rozhodně, ale možná lepší skončit teď, než ve chvíli, kdy dojdou nápady. Ale jelikož to má na svědomí Disney, tak si úplně nemyslím, že by za ukončením stál hlavně samotný McCracken. To jsem se ale rozepsal! Už to nebudu víc prodlužovat, i když bych mohl. Skvělé zakončení geniálního seriálu. 5* ()