V partě s Debbie Travisovou

(relácia)
  • USA All for One With Debbie Travis

Poslední dobou stále častěji slyšíme, že prožíváme individualistickou epochu a lidé neumějí navazovat trvalejší pevné vztahy, nejsou schopni se semknout. Debbie Travisová nám teď ale dokáže, že když to člověk nevzdává, neklesá na mysli a dodá svým bližním patřičnou dávku povzbuzení, mohou se mu povést pravé divy. V nejnovějším seriálu navštěvuje Debbie různá kanadská města s úžasnými projekty bytových rekonstrukcí. Místní obyvatele překvapuje také tím, že tentokrát přijíždí sama, bez svého obvyklého týmu odborníků. Chce totiž zapojit do práce co největší počet dobrovolníků. Na místě sestavená „parta“ neustále bojuje s časem, protože na to, aby vlastnoručně realizovala Debbiiny grandiózní plány, má pouhých pět dní. Pokaždé také vyjde najevo, že navzdory počátečnímu nadšení těžká práce naverbované dobrovolníky dost brzy omrzí, a tak musí Debbie ukázat, co v ní vězí, nakolik dovede být přesvědčivá, milá a vtipná, aby jim opět dodala chuť do práce a plánovaná rekonstrukce byla včas hotová. Otázkou je, zda se jí podaří za sebou zanechat kromě rekonstruovaného příbytku také sehranou partu lidí, kteří se na sebe navzájem mohou spolehnout, nebo zda bude nucena uznat, že ani ona nemůže být ve všem stoprocentně úspěšná. (oficiálny text distribútora)