UFC 154: St. Pierre vs. Condit

(relácia)
Športový
USA, 2012

George St-Pierre se vrací po více než roční pauze (díky zranění kolena), aby obhájil svůj titul proti Carlosi Conditovi, který se mezitím stihl stát držitelem prozatimního pásu, když na akci UFC 143 porazil favorizovaného Nicka Diaze. Dále se pak nabízí zápasy jako Hendricks vs Kampmann, po delší pauze se vracející Chris Leben vs do UFC nově příchozí Derek Brunson a samozřejmě plno dalších zajímavých duelů. UFC 154 je tak jedna z nejočekávanějších akcí roku 2012. (Rohata krysa)

Morseus

Myslím že velký adept na zápas roku. St. Pierre po dlouhé pouze opět ve formě a možná ještě v lepší než dřív. Condit také ukázal že se určitě nemá podceňovat a že není žádné ořezávátko. Doufám že se po úspěchu tohoto zápasu Danna White odhodlá a domluví další podobné zápasy za 5* ()

ConanVJ

Tento event se podle mě hodně vydařil. Hominick vs. Garza se mi líbil tak na 4*, Anjos vs. Bocek bych viděl taky na 4*.... Carmont vs. Lawlor za 3*..... V Hendricks vs. Kampmann byl pěknej konec :) Za 4*..... Hlavní zápas Georges St-Pierre vs. Condit je luxusní podívaná, která ani na chvilku nenudí. To co oba bojovníci předvádí je mazec. Dokonce je to i hodně krvavý. Jasných 5*. Celkově dávám tomuto Eventu 81% hlavně za hlavní zápas :) ()