Kinošita Rin pracuje v nakladatelství a už přes osm let nerandila. Byla příliš zaměstnaná prací a péčí o sourozence. Jednoho dne jde na párty oslavující rozvod, kde potká tři muže Macumota Naoju, Makino Šunpeie a Tadu Kotu. Všichni tři jí po oslavě napíšou. (Zíza)

Tsuki

Slabší kousek, od kterého jsem si slibovala víc, než jsem nakonec dostala. Problém je hlavně v tom, že příběhem to nemá moc čím zaujmout (že si ženská nedokáže najít chlapa, to není ve filmových/seriálových příbězích žádná novinka) a bohužel to ani není příliš vtipné, aby se u toho člověk skutečně bavil. Některé postavy navíc můžou působit otravně - až do úplného konce jsem bohužel nedokázala "přijít na chuť" ani hlavní postavě Rin. A upřímně, herečka Nakama Yukie mi v této roli nebyla ani trochu sympatická, dokonce mě odradila svým špatným hereckým výkonem ve scéně, kde se poprvé rozbrečí. Další postavy nebyly o moc lepší...a můj dojem vždycky dost pokazí i to, když nějaká postava v polovině seriálu obrátí své chování úplně naruby a stane se ze "zloducha" "dobrákem". Tady to vidíme u postavy Šunpeie, který se nejdřív chová jako nehorázný spratek a pak se najednou zázračně polepší. Vůbec mi nevadí, když je v seriálu ukázán nějaký vývoj osobnosti, ale pokud je ta proměna až moc okatá, tak to zkrátka není dobře. Celkově mě seriál zanechal chladnou. A poslední díl byl zbytečně dramatický a nepřirozený. ~(2,2)~ ()