Hannibal - Série 1

(séria)
Krimi / Thriller / Dráma / Horor / Mysteriózny
USA, 2013, 9 h 16 min (Minutáž: 41–44 min)

Tvorcovia:

Bryan Fuller

První série seriálu natočeného na motivy série filmů o Hannibalovi pojednává o doktoru Hannibalovi (Mads Mikkelsen) a jeho spolupráci s FBI. Na scénu se dostává mladý agent Will Graham (Hugh Dancy), který dokáže popsat, jakým způsobem se vražda stala. Will a Jack Crawford (Laurence Fishburne) se vydávají do ulic Baltimoru zastavit krvežíznivé vrahy. 13 dílů napětí, akce, krve, vražd, tajemna. (Varan)

KraLuban

Jeden z nejlepších seriálů, co jsem kdy viděl. Přinejmenším první sezóna. Je to inteligentní, brutální...a totálně úchylné. Dohromady to ale skvěle funguje, zejména díky hercům. Pro Mikkelsena podle mě životní role. ()

Cenobita

Vždycky si říkám, kde na ta ty svoje instalace bere MUDr. Hannibal tolik času a ještě u toho nedělá žádné chyby. Musí se zákonitě cítit jako bůh. ... a jak napsal (17.02.2017) malylada: "Hlavní hrdina, který se dokázal vcítit do role zločinců a rekonstruovat samotné vraždy byl docela úlet." Abigail Hobbs (hraje ji: Kacey Rohl was born on 6 August 1991 in Vancouver, British Columbia, Canada.) bylo v době natáčení cca 22 let a dokonce vypadá i starší, na tuto roli si měli opravdu vybrat nějakou mladší aby opravu působila a vypadala jako dcera (otec: Garret Jacob Hobbs). ()