JASON_X

Jediné co jsem si od tohohle na filmovém smetišti ležícího spektáklu sliboval, jediné co jsem v něm doufal uvidět, bylo aspoň pár záběrů nějaké sexy androidky v přiléhavém sexy kvazivojenském oblečku, ztvárněné nějakou pěknou latentní pornoherečkou. A jo, opravdu tam byla jedna taková, Lia se jmenovala (v naší realitě známá pod jménem Samantha Talbott), androidský zabijácký stroj, prsatice s nihilistickým kukučem a bez špetky hereckého talentu. Jen ten kostým mohla mít ještě víc přiléhavý a sexy, třeba jako Seven Of Nine ze Star Treku, škoda. Ale zato její postava projde složitým psychologickým vývojovým procesem, na jehož konci si osvojí empatii a humanistickou morálku a stane se hlasatelkou míru. Jinak odpustil bych vpravdě děsivě blbý scénář => blbý děj i dialogy, blbý střih, mizerný zvuk, směšně špatné a levné triky dělané snad nějakými freewarovými programy (krvavé skvrny po střelách, výbuchy), špatnou režii všeobecně, odpustil bych špatné herce, kteří se tohohle nejapného filmového experimentu chudáci jistně účastnili spíš ze zoufalství než pro potěšení či peníze, ale co neodpustím je extrémně vyzoomovaná a kinklající se ruční kamera, kterou nějaký nesvéprávný idiot totálně domrvil už beztak po všech stránkách zmrvený film. Jedna malá za Liu a taky za to, že jsem už viděl ještě mnohem větší sračky, třeba Kolju nebo Komisaře Rexe. ()