Sto krvavých akrů

(festivalový názov)
  • Austrália 100 Bloody Acres

Podnikaví bratři z australského vidlákova rozjeli vratký byznys s organickým hnojivem. Zásoby fertilizéru, jehož tajnou ingredienci tvoří nadrcená lidská těla, se rychle tenčí. V palčivé situaci se objevuje trojice šťavnatých stopařů, jejichž měkké tkáně by mohly rodinnou farmu zachránit. (MFF Karlovy Vary)

kusper

48. MFF KV Který vidlákov je lepší než ten Americký? Samozřejmě ten Australský! Jak vypěstovat nejlepší dýně? Jedině s kvalitními hnojivy bohatými na draslík od bratří Morganových. Že je k tomu potřeba trošku zhulených týpků jako přísada? To snad neva ne? Přímo z festivalu otrlého diváka. ()

kinghome

Pár buranů, co se snaží podnikat a moc jim to nejde. Jak málo stačí k tomu, aby se někdo rozhodl natočit film. Vykrádačka Tuckera a Daleho, která nepřináší nic novýho a po chvíli začne nudit. Škoda hlavních postav který jsou na pěst a všechny jsou hrozně debilní, nesympatický s vůbec mě nebavili a chtěl jsem, aby všichni umřeli, teda až na sfetovanýho chlápka, kterýmu jsem se párkrát zasmál, jinak to bylo o ničem. Jestli se budete v sobotu večer hodně nudit a nebudete mít jinou komedii, na kterou se koukat, tak jděte radši spát, protože tohle za to nestojí. ()

SAWLM

Začínám milovat australskou produkci. Angus Sampson odvedl opět dobrý výkon, i když v tomto kousku mě více zaujal Damon Herriman. ()

venca163

"We are not psychos, we're small business operators." Pro mne geniálně vtipná záležitost, která je celkem nezřídka proložená trochu šťavnatějšími scénami. Velký bratr s vyloženě psychopatickými vousy (na které si ale pořídil roušku) spolu s menším bráchou, bezelstným sběračem mršin (ať už zvířat, lidí, mrtvých nebo živých...), a s dvoušroubovým drtičem tvoří sympatickou trojku. A ta zrzka je docela wrauu =). ♪ ♫ Morgen's organic, we'll get ya garden growing great, that's the Morgen's Brothers Guarantee ♪ ♫ (80%) ()

zelvicka.

Zrzka fatale, a ten ohromnej brácha jsou jednoznačně to, co na tomhle filmu žeru. Brutální, vcelku originální a hlavně neskutečně vtipný. ()

Silviaxx

Bože, to bola taká blbosť až to bolo dobré! :D Celkom sa to podobá na austrálsku verziu Tuckera a Dalea, hoci v porovnaní s tým je toto omnoho slabší, ale predsa len sledovateľný odvar. Príjemná kamera, herecké obsadenie aj postavy - charakter minimálne jedného z bratov divákovi umožňuje obľúbiť si ho. Zas máme k dispozícii dvoch sedlákov a ich podnikanie s hnojivom. Objaví sa aj nejaké to gore, ktoré je slušné. Následne krvavé scény prestrieda humor - ku koncu sa mi zdal lepší. Ale... Na stopáž hodiny a pól tu bolo krvavých alebo humorných scén pomerne málo, na druhú stranu sa tu miestami až veľmi kecá o nie príliš podstatných témach. O budovaní napätie alebo atmosféry sa tu taktiež nedá hovoriť. Slabší priemerík. ()

drankeryth

Sedlaci z Australie ma potesili a ich hnojivo, ktore potrebovalo nevyhnutelny draslik ma tiez pobavil:) Film mal krasny spad a nic nebolo prehnane v hektolitroch krvi. Podivne duo bratov a este podivnejsia teticka, ktora nemala zabrany si to uzivat s jednym z nich bolo nechutne, aj ked to moc neukazovali. Ale len pri tom zmieneni, ako si to uzivali je dost nechutne. Gore zaberom tiez neuniklo nic a pomletie tela vo velkom mlynceku bol tiez ponuknuty priestor a ked sa ho este niekto pokusa zachranit od pohromy bolo komicke. Hlavne v tej chvili, ked uz zo samotneho tela len zostali iba nohy upevnene v remenoch. Vo filme tych hororovych scen neni vela, skor to zachranovalo dobre zakomponovane dobrodruzstvo okolo mladych typkov, ktorym islo hlavne o samotny zivot, ktory im visel na vlasku. Este ked sa do toho zamiesali drogy u jedneho typka, tak je o zabavu postarane v podobe lovu na cloveka. Vsetko to pekne prebiehalo do zaverecneho finale, kde aj po ubehnuti tituliek ukazali taku miniscenku, ze na zachranu neni predurceno, aby sa tak stalo. Australsky hororik ma tie svoje spravne gule a jeho scenar bol vkusne zaranzovany a nenudil ma. Bolo vidiet, ze to bola dobre odvedena praca, ktora ma u mna pozitivne hodnotenie. ()

Rockerman

Není to vůbec špatné, ale zase musím použít tu otřepanou frázi, nápad dobrý, který nebyl využit dostatečně. Něco tomu scházelo, aby se to dalo označit za výborné. Miluji černou komedii a i tady se občas zablýsklo pěknou scénou ( např. useknuté prstíčky ). Je tu však i dost hluchých míst a čiší z toho trochu amatérština. Hodně vylepšuje celkový dojem posledních, snad dvacet minut. Od příjezdu tety Nancy ( možná to bylo ještě o něco dřív) je to zkrátka jízda, která přidala filmu třetí, lehce nadprůměrnou hvězdu. ()

towstit

Myslienkou TUcker and Dale vykradajuci pocin, ktory nastastie nenudi, ma sympaticke postavy a hlavne nie je prehnany. Za mna spokojnost. ()

GoustDog

Moc jsem toho nečekal, ale i tak mě to zklamalo. Řezničina prakticky žádná a atmosféra rovněž nula. Ano, humor byl docela fajn, ale až tak ve druhé polovině snímku. V případě zajímavější režie a šikovnějšího hereckého ansámblu to skutečně mohla být dobrá zábava, ale takhle jsem si ji musel v hlavě dost domýšlet, aby snímek udržel moji pozornost. ()

nnikynka3

Musím teda říct, že jsem čekala větší pecku, ale i tak je Sto krvavých akrů slušně zvládnutá a příjemná podívaná, u které se sice nebude bát, ani válet smíchy, ale na zahnání nudy je to paráda. Líbily se mi charaktery postav a celkově se na to dobře koukalo, takže já film hodnotím jako slušný průměr. ()

Mamlas

Krvavá oddechovka o pár magorech z vidlákova. Tu a tam tam byla komická vložka, jinak se to převážně až neskutečně vleklo. Děj skoro nijaký, scénář slabý, herecky dobré, náměr budiž. Konec se nepovedl, chybělo tam ještě 10 minut na doklizení, které se daly ušetřit prakticky kdekoli uprostřed filmu. (32%) ()

Zed70

Žádné duchovno, žádné poselství světu, žádné existenciální otázky. Vtipně zpracovaný vtipný námět. Výborný půlnoční festivalový film. (48. MFF KV 2013) ()

Taarg

Snímek musí potěšit každého, kdo se chce ze srdce zasmát parodiím na nejrůznější masakry. V australském provedení uvidíte vytváření toho "správného hnojiva". Na dívčí vkus je ve filmu trochu moc krve, ale má to švih, glanc a hlavně pointu. 75% ()

spawnxp

Nadstandartní vidlácka vyvražďovačka, tentokrát z Austrálie. "Ekologický" bráši skvělý, jeden lepší než druhej. A Anna McGahan se mi líbila (i jak hrála) fakt hodně (jediná "ženská" jakoby "hrdinka" - fotky v přívěsu a tetičku nepočítám - i když ta taky překvapí). Hepáč ve finále je trochu "politej" ale neurazí. Dobrá zábava. ()

pyzma84

Škoda len, že z toho nevyťažili viac, prijala by som viac humorných scén, ale napriek tomu celkom pozerateľná oddychovka na neopozeraný námet.. ()