Nightlight

Partia mladých ľudí sa rozhodne spraviť si nočný výlet do temného lesa, o ktorom panuje mienka, že tam ľudia chodia umierať. Rozhodnú sa zahrať si tu hru Nightlight, spočívajúcu v tom, že jeden hľadá a ostatní sa schovajú a dorozumievajú sa za pomoci svetelných bateriek. Po chvíli začnú zisťovať, že v lese nie sú sami. (metal.storm)

brasek odpad!

Snímok nemá ani hlavu, ani pätu! Zo začiatku je to bieda v podaní pätice teenagerov v lesných zábavkách. Dej ožíva príchodom "mátohy lesnej" či čo to vlastne má byť, ale po krátkej chvíli upadne nazad do biedy a nasledujú svetlá v lese, kecanie o ničom a ak postavy chvíľu utekajú tak sa tak unavia, že zaspia pod najbližším stromom bez ostychu či po nich chňápe "mátoha lesná" a či nie. Z celkového pohľadu strata času a nebojím sa povedať, že zbytočný film bez pointy. ()

Heavy99

Souhlasím s hodnocením Marceloo.Mám rád found footage horory a Nightlight patří mezi ty lepší.U mě rozhodně lepší než hodnocení 35%.Za mě 4*..:-) ()

Allica

Trochu prazvláštní scénář s prazvláštní stvůrou. Neměla jsem možnost pocítit příliš strachu. Přesto tam pár dobrých momentů bylo. ()

HIPHOPer

Myslim,že velmi zajimavě natočený FF z pohledy baterky.Děj filmu měl hlavu a patu,blikajicí baterka byla asi moc přehnaná ale nečekal jsem od toho nic a dostal jsem z toho filmu dobrej pocit.myslím že hodina a půl stojí obětovat a podívat se na tenhle kousek ()

Essential odpad!

Tak túto KOKOTINU predčí hádam už len The Monsters Project. Druhé najhoršie Found Footage aké som z tej tony projektov videl. Úplne retardovaná katastrofa. 0% ()

tXtX

Prvá polovica fajn, tá druhá až tak nie. Cením ale nápad s baterkami a podarenú hru svetiel a tieňov. No po trištvrťe hodinke to už začne kapánek nudiť. Cgi bolo úplne zbytočné, film by sa zaobišiel aj bez toho. 50% ()

vrch07256732 odpad!

Tak toto bolo ozaj zle. Doby roztrepaných FF kamier a Blair Witch Projectov sú ta tam a tuhľa v r. 2015 natočí niekto takéto čosi. Samozrejme USA, lebo čo ohúrilo v r. 2000 istotne ohúri aj za 15 rokov. A istotne za tých 15 rokov nikoho nenapadne použiť FF kameru a vykradnúť legendu Blair Witch (v živote som ten film nevidel lebo nebol dôvod a toto je sračka na ten spôsob). No chujovina jedným slovom. ()

Martin29 odpad!

Parta děcek si zajde na hřbitov kde si zahraje hru s baterkou. Samozřejmě tam probudí duchy, kteří s němi mají své plány. Neskutečná nuda top 3 nejhorší found footage všech dob (1 je Visit 2 je Lovec Trolů) ()