Harold je úspěšný a pohledný muž, který sám sebe stále vidí jako nepopulárního vyvržence, kterým byl na střední škole. Netřeba zdůrazňovat, že jeho absolutní nedostatek sebevědomí z něj udělal, co se týká randění, úplného ňoumu. Když si najme svou nešťastnou lásku ze střední, Annie, aby se stala jeho trenérkou v lásce, projde jeho život radikální změnou. Annie se ho ujme ze soucitu, ale když se Harold začne přirozeně měnit ve způsobilého fešáka, strašně se do něj zamiluje. Problém je v tom, že odvedla sakra dobrou práci a o Harolda teď mají zájem krásné ženy, které ho považují za okouzlujícího světáka. A tak musí zhrzená Annie stát v ústraní a sledovat, jak plody jejího snažení sklízí někdo jiný. Ovšem tyto ženy, se kterými Harold randí nutně nemusejí být v jeho srdci. Vlastně dívkou jeho snů by mohla být právě Annie. Dokážou překonat svou rezervovanost a sdělit si navzájem své pocity? (HBO Europe)

ZnalecH

Byl jsem vtáhnut do děje hned na začátku a zpátky mě to vytrhlo až když film skončil. Je originální, nápaditý a také jsem se u něj zasmál. Jsou tam situace, v kterých se ocitlo mnoho z nás, ale tak vtipné nám v tu chvíli nepřipadaly a tento film je pro nás zopakoval, abychom se tomu konečně mohli zasmát. Dávám 5* s tím, že nic nemůže být dokonalé. ()

Kejt.lin

dost předvídatelný, všední - neurazí, nenadchne..ale dobrá odragovačka, ideální na relax, nebo na to když ležíte s chřipkou v posteli, nudíte se a chcete film u kterýho nemusíte absolutně přemejšlet, ale zase bacha, abyste u toho neusli..a hlavní hrdinka? no bože! Vyměnt jí a mohlo by to bejt i lepší.. a hlavní hrdina? mohl by mít teda víc elánu, nebejt tak laxní, ale asi neměnit, je to totiž fešák! ()

FFilipCZ

Lekce č.1: Sebevědomí, Lekce č.2: Jak prolomit ledy, Lekce č.3: Umění rozhovoru, Lekce č.4: Začít se svěřovat, Lekce č.5: Ať má pocit že je jedinečná, Lekce č.6: Sbližování, Lekce č.7: Kompromis. Lekci číslo osm jsem nějako nepostřehl, ale nejspíše to bude něco jako "Jak přimět svojí lektorku, aby se do vás zabouchla. Tisíckrát omílaný a přežvýkaný děj, který už nikoho nepřekvapí ani nenadchne, když se k tomu přidají i celkem nudní herci, stěží to dá na ty dvě hvězdy. ()

Poga

Velmi nudný televízny film, ktorý dopláca hlavne na predvídateľný a ničím prekvapujúci scenár a veľmi zlé obsadenie hl.mužskej postavy. Skrátka tam niečo nesedí. Napriek tomu, že produkcia je na televízne pomery na veľmi slušnej úrovni. Chýba režijné vedenie, atmosféra. Zachraňuje to aaspn pekná ženská. 2/5 ()

MickeyStuma

Obyčejný televizní film, přesto nádherný. Je to vlastně zároveň i takový instruktážní návod pro chlapce kteří si nevěří nebo neví jak na to, jak správně navázat partnerský, nebo lépe řečeno milostný vztah. Dějově je zajímavé, že mladík si v tomto naprosto nevěřící, najme svoji nešťastnou lásku ze střední, aby ho postupně naučila, co a jak má dělat. Jak to ve finále všechno dopadne je samozřejmě předem jasné, ale to neznamená, že by se na to nedalo dívat. Průběh příběhu je hodně citový a tak lásky plný, že u romanticky založených diváků i slzička ukápne. Atmosféra je také velice klidná a převážně vážná, takže k zasmání tu absolutně nic není. Není to film pro každého, neboť atmosféra je spíše uspávací a tak zaujme opravdu jen příznivce zamilovaných filmů. ()