Agent: Century 21

? %
USA, 2019

Réžia:

Adam Hashemi

Realitni agentka Mary Kay (Cameron Diaz) je nešťastnou náhodou unesena a ocitne se v centru mexické drogové války. (oficiálny text distribútora)

Diskusia

(hodnotenie, recenzie)

Tak na tenhle film se těším. Realitní makléřka uprostřed drogového kartelu může být psina :-) Jsem zvědav, jak se s tím Cameron popere. Navíc Benicio je podle mě záruka.

Uživateľ zmazal svoj príspevok.

m.krudenc

m.krudenc (hodnotenie, recenzie)

To má být vtipný, že hlavní postava bude makléř Century 21? Tahle realitka má v ČR docela velkej skandál - spoustu okradených klientů - viz web okradených klientů http://kauza-century21.webnode.cz/

Možná ten film natočili dříve než se to stalo. Nyní je ta kouza známá i v zahraničí. Těžko lze očekávat, že v ČR by si agent Century 21 mohl získat sympatie...

Pedestrian

Pedestrian (hodnotenie, recenzie)

Scénář píše ten samej člověk, co napsal Stuarta Littla. :) Jinak Cameron Diaz se pro komedie narodila, tak snad to vyjde.

kolacky

kolacky (hodnotenie, recenzie)

JPO: A vždyť my to nehodnotíme :-). Jen diskutujeme o možnostech. Je fakt, že Benicio vtipný je, viz nejen jmenované filmy, ale i  rozhovory, a kdyby byl dobrý scénář a ne trapárna, jak konstatuje kolegyně Aimée, tak to bych se moc těšila.

AIMÉE

AIMÉE (hodnotenie, recenzie)

kolacky: já bych v tom nijak velkou vědu neviděla... Benicio je nejen všestranný herec, ale taky už dokázal, že vtipem oplývá - v jeho případě tím specifičtějším, např. Obvyklí podezřelí, Podfuck, Strach a hnus v Las Vegas... Spíš bych měla obavu, aby to nebyla laciná komedie, vzhledem k obsazení Diazové (při vší úctě k jejím drama rolím), komedie s ní pro mě většinou představují trapnou změť šaškáren.

kolacky

kolacky (hodnotenie, recenzie)

Jestli se tohle natočí, půjdu do vrtule. Pan Del Toro v komedii... haúú haúú, vyjí čtyři vlci v lese...   (I když... na druhou stranu, za pokus by to stálo???)