TomX2

Celkový dojem: Tak trochu nezáživný, ba mi to dokonca príde aj ako zbytočný diel. Pribudla nová postava, ktorá je tak trochu zaujímavá, avšak celkovo sa v tom anime veľa vecí neudialo, dej sa neposunul k žiadnej zaujímavej časti a stáva sa z toho romantika, ktorá celkovo do série vôbec nezapadá. To by tak odstrašujúce nebolo, keďže pridať do hry manželstvo môže byť aj fajn nápad, lenže toto skôr pripadá ako nevydarený teen love seriál čož rozhodne uberá aj z môjho dojmu (a to mám v podstate aj romantiku v anime rád). A tak mi ostalo sa len pozerať na dobrú animáciu a zaujímavý mmorpg svet, ktorý sa čoraz viac zamotáva skôr do romantickej telenovely odohravajúcej sa v hernom svete.. a na to je veľké publikum fanúškov zvedavé? Moje hodnotenie: 35% ()

Milano33

Kirito a Asuna sú si konečne svoji a ako novomanželia trávia ničím nerušený čas na chate, ktorá sa stala ich novým spoločným domovom. Každý jeden pohľad na tieto dve zamilované hrdličky je jednoducho prekrásny a ich vzájomná interakcia ma rozosmieva i dojíma zároveň. Avšak zrazu nečakane sa im do cesty vpletie malinká Yui-chan, ktorá sa po chvíľke stane ich dcérkou. Kirito a Asuna sa do roli rodičov veľmi rýchlo dostávajú a okamžite si vytvárajú veľmi silné puto k Yui. ()