Réžia:
Seong-sik YoonScenár:
Hyeon-mi YooEpizódy(28)
-
Episode 1 (E01)
-
Episode 2 (E02)
-
Episode 3 (E03)
-
Episode 4 (E04)
-
Episode 5 (E05)
-
Episode 6 (E06)
-
Episode 7 (E07)
-
Episode 8 (E08)
-
Episode 9 (E09)
-
Episode 10 (E10)
-
Episode 11 (E11)
-
Episode 12 (E12)
-
Episode 13 (E13)
-
Episode 14 (E14)
-
Episode 15 (E15)
-
Episode 16 (E16)
-
Episode 17 (E17)
-
Episode 18 (E18)
-
Episode 19 (E19)
-
Episode 20 (E20)
-
Episode 21 (E21)
-
Episode 22 (E22)
-
Episode 23 (E23)
-
Episode 24 (E24)
-
Episode 25 (E25)
-
Episode 26 (E26)
-
Episode 27 (E27)
-
Episode 28 (E28)
Obsahy(3)
Soul, třicátá léta. Korejský policista pracující pro japonské kolonisty hledá bojovníka za svobodu známého jako „Svatební maska“ a vydává se nečekaným směrem. (Netflix)
Hrajú
Min-jeong Ban
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Gaksital (2012) (seriál)
Dětský doktor (2013) (seriál)
Joong-hyeon Bang
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Gaksital (2012) (seriál)
Láska za svitu měsíce (2016) (seriál)
Hyeon-soo Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Milenec z vesmíru (2013) (seriál)
Gaksital (2012) (seriál)
49il (2011) (seriál)
Gi-hwa Kang
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Gaksital (2012) (seriál)
Jeong-nan Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Láska padá z nebe (2019) (seriál)
Gaewa neukdaeeui sigan (2007) (seriál)
Gaksital (2012) (seriál)
Seo-yoon Ji
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Gaksital (2012) (seriál)
Yeong-hoon Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Gaksital (2012) (seriál)
Minami shineyo (2009) (seriál)
Pinokio (2014) (seriál)
Soo-ah Han
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Gaksital (2012) (seriál)
Cheuaegoda Isoonsin (2013) (seriál)
Won Ga
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Sseulsseulhago charanhasindoggaebi (2016) (seriál)
Gaksital (2012) (seriál)
Gongjooeui namja (2011) (seriál)
Yeo-eun Son
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Gaksital (2012) (seriál)
Pigoin (2017) (seriál)
Chanranhan yusan (2009) (seriál)
Bong-kil Yun
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Nunui yeowang (2006) (seriál)
Gaksital (2012) (seriál)
Baramui hwawon (2008) (seriál)
Yeo-jin Ahn
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Dong Yi (2010) (seriál)
Daejanggeum (2003) (seriál)
Gaksital (2012) (seriál)
Yeo-jin Hong
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Komapseumnida (2007) (seriál)
Gaksital (2012) (seriál)
Chanranhan yusan (2009) (seriál)
Woong Choi
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Nain : ahob beonui shiganyeohaeng (2013) (seriál)
Milenec z vesmíru (2013) (seriál)
Sseulsseulhago charanhasindoggaebi (2016) (seriál)
Yoon-ah Seo
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Wangyi doen namja (2019) (seriál)
Tunel (2017) (seriál)
Gaksital (2012) (seriál)
Ji-mi Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Gaksital (2012) (seriál)
Arthdalská kronika (2019) (seriál)
Moosa Baekdongsoo (2011) (seriál)