Jue Dui Darling

• Taiwan 絕對達令 (viac)
všetky plagáty

Guan Xiao Fei nemá štěstí v lásce. Kvůli tomu si ji vybere jeden podivný prodavač a nabídne jí robota, který byl navržen pro to, aby miloval. A tak, aniž by věděla detaily, si Guan Xiao Fei na tři zkušební dny jednoho objedná. A protože ho zapomene vrátit před vypršením výpůjční lhůty, má na krku velký dluh a robota, jenž ji bezmezně miluje. (Zíza)

Isabella.M

Veľmi vydarená verzia. Aj po dlhom čase si určite vybavím emócie, ktoré som prežívala počas celého príbehu – od pochybností, čo mám od tohto drámy očakávať, cez spontánne výbuchy smiechu pri tak absurdných situáciách, až boli skvelé až po prekvapenie a spontánne slzy na záverečné vyvrcholenie. A to všetko v intenzívnych odtieňoch. Pri niektorých scénach som až zabudla dýchať. Na rozdiel od Zettai Kareshi som si obľúbila aj vedľajšie postavy – Lei WuWu a jeho situačná komika boli proste na nezaplatenie. Naviac, Jiro Wang ako Night bol neporovnateľne lepší, než v japonskej verzii (ako na pohľad, tak i výkonom), aj keď „female lead“ ma štvala niekedy fakt poriadne. Ale to prepojenie medzi nimi bolo superzlaté. ()

Moiraine

Hodně věrná adaptace mangy. Co víc dodat? Aby se přiblížili věku potenciálních diváků, tvůrci udělali postavy dospělé a pracující. Jinak sice sem tam něco přidáno, ale v podstatě rozpohybovaný komiks. Komu se předloha líbila a nemá nic proti Taiwanci, bude se mu líbit i tenhle počin. Já dávám přednost japonskému seriálu. ()

Pampa

Na to, že se jedná o taiwanskou produkci nebije z tohoto seriálu do očí lacinost a omezené prostředky jako u jiných. Potěší rozumných třináct dílů. Scény jsou příjemně nasvícené (nemám ráda takové to šetření na žárovkách), část se odehrává i v exteriérech. Představitelé hlavních hrdinů se k sobě fotogenicky skvěle hodí a Jiro Wang skvěle umí výrazy tesknícího pejska. I když je seriál plný skrytých reklam hlavně na pánské volnočasové oblečení není to tak hrozné. Hudba sladce popíková. Není to pro intelektuály ale děvčata a ženy potěší :) ()

Kika5199

Xiao Fei ............hraje tam podobnou roli jako v Boys Over Flowers ale tadi je víc šibnutá. Nejlepší na tem je začátek ..... hlavne vtedy když jí dovezou robota ................. a potom je najlepší na konci když Nai Te zemre. Dejovo je to velmi dobrej seriál je s mých nejoblíbenejšých. Hlavne strašne miluju Nai Te ( Jiro Wang) je to múj nejoblíbenejší herec. Ale mohlo to mít víc dílu. A bila bych moc ráda kdiby Nai Teho opravily a on by si na všechno spomenul WO AI NI WANG DONG CHENG!! <3 ()