USA, (2012–2020), 119 h 44 min (Minutáž: 41–44 min)

Stephen Amell, Katie Cassidy, David Ramsey, Emily Bett Rickards, Willa Holland, Paul Blackthorne, Colton Haynes, Grant Gustin, Celina Jade, John Barrowman (viac)

Spravedlnost nikdy nemine svůj cíl! V adaptaci komiksové předlohy z dílny DC Comics před dnešním divákem znovu ožívá další kultovní kontroverzní hrdina. Miliardář Oliver Queen se po pěti letech trosečnického života na opuštěném ostrově vrací domů do Starling City se záhadným posláním a nebývalou schopností zabíjet a jako lučištník v tmavé zbojnické kápi vyhlašuje válku zločinu. Je odhodlaný napravovat křivdy, které napáchal jeho otec a bránit město proti všem, kdo by mu chtěli škodit. Jeho tažení ale komplikují temná rodinná tajemství, netušené spojení nejlepšího přítele se zlem a žena, již miluje, ale kterou už kdysi zradil. Oliverova cesta z mučivé ostrovní izolace až k přízračnému městskému hrdinovi, to je velkolepé dobrodružství a doslova trefa do černého - ve 23 epizodách na 5 discích! (Magic Box)

Recenzie používateľa micle21 k tomuto seriálu (60)

Díkůvzdání (2017) (S06E07)

Konečně je zpět..ale asi jen na crossover..Docela dobře jsme se bavil, jsem rád, že je Thea zpět. Zápletka s FBI už mě ale štve. ()

Krize na Zemi X, 2. část (2017) (S06E08)

Prý : It was Oliver from the High Castle! :D Nejlepší hláška..Nuže tentokrát jsem se nebavil tak dobře jako u první části, snad to zas dostane drive. Vim, že už je takhle dost postav, ale je zajímavé, kolik jich opomíjej. Třeba David Ramsey byl v titulcích a viděl jsem jen Reného s Terrifica.. ()

Nepřekonatelné rozdíly (2017) (S06E09)

Tak tohle se mi docela zas líbilo. Na mid season finále v pohodě, konečná sqadra bude ještě zajímavá a celkově to výjimečně uteklo bez nějakých hluchých míst. Ačkoliv teda začátek byl jak z jiného seriálu, ale jakožto melancholika mi to ani nevadilo. ()

Rozděleni (2018) (S06E10)

Skvělý díl po návratu. Možná je to kvůli té pauze, ale tentokrát jsem se dobře bavil. Akce byla taková podivně šablonovitá, ale bylo hezký jak to točili na jeden záběr. Jen mě teda zajímá, když už je John, v pohodě, kdy Oliver konečně zaúkoluje Speedy s Arsenalem.. ()

Padneme (2018) (S06E11)

Opravdu pěkně natočené, to musím ocenit. Závěr poměrně emotivní, ačkoliv celá ta situace s Willem (=rozmazleným parchantem) prostě nedává smysl. ()

Všechno k ničemu (2018) (S06E12)

Bože, to zas byla bída. Přemýšlel bych i o 40%, ale ačkoliv ta akce byla jako vždy přímočará a protivníci jen čekali na úder do obličeje, tak mě celkem bavila..Ale ta scéna s Caydenem a Vincem v té místnosti byla tak debilní, klišoidně filmová a trapně natahovaná, že jinak nemůžu..No a co že je mrtvej, stejně se vrátí. ()

Ďáblův nejlepší trik (2018) (S06E13)

Bože to zas bylo trapáren..Jo,malej Queen nezkamal, samozřejmě musel přijít na supernebezpečný setkání, on se přece bál o tátu..a že by to v jiným seriálu vedlo ke smrti obou už nikdo neřeší :D ()

Thanatův cech (2018) (S06E16)

Bude nám chybět..ale určitě se jednou za čas objeví..Taky jste si všimli, jak Roy hrozně ztloustl a hlavně v obličeji? :D ()

Vězeň č. 4587 (2018) (S07E01)

S těma flashforwardy to rozehráli fakt zajímavě. Hezky to odsýpalo, až na ty vězeňský klišé, snad se odtamtud Olie brzy dostane.. ()

The Longbow Hunters (2018) (S07E02)

Druhý díl už mě bavil o poznání méně. Nejraději bych se natrvalo zbavil Diaze a přivedl někoho nového. Výplňkový díl a to byl teprve druhý. ()

Přes čáru (2018) (S07E03)

To jsem zvědav, kdy se Oliver vykodrcá z vězení. Za Jai White a Vinnie Jonese jsem hodně rád, podobně jako tentkrát za Lungrena, ale snad se už brzy zbaví Diaze.. ()

Druhé patro (2018) (S07E04)

Tentokrát mě to celkem dost bavilo..By mě fakt zajímalo, kdo je Arrow. Kdyby to byl Roy, tak by mě to celkem zklamalo.. ()

Démon (2018) (S07E05)

Celkem vydařený díl, dobře jsem se bavil. Dokonce i cliffhanger celkem zajímavý. Talia potěšila. ()

Řádný proces (2018) (S07E06)

Konečně snad zůstane ten debil Diaz ze hry..:D ()

Vykoupení z věznice Slabside (2018) (S07E07)

Nejlepší díl, možná za poslední dvě série. Michael Jai White ftw a hodně doufám, že se bude ještě objevovat, je vidět, že bojovým stylem je napřed před všemi ostatními ze seriálu, a měli by mu dopřát víc prostoru. Nicméně, na Diaze už jsem fakt alergickej a ty jeho proslovy mě hrozně iritovaly, doufám, doufám, že už tu byl konečně naposled. Nejhorší záporák v seriálu a on tu oxiduje ze všech nejdýl. A ano, mohli by si víc pohrát s tim, že Oliver sejme x těžkooděnců a pak ho sejmou dva a Diaz sám, ale to už je maličkost. ()

Bez masky (2018) (S07E08)

opět rodinné rozpory ()

Jiné světy: Druhá hodina (2018) (S07E09)

Je to teda úplně megabordel, ale jakžtakž se na to dobře koukalo. Určitě potěšil Malcolm i Reverse Flash, Batwoman je fajn, ale vyloženě nesnáším Ruby Rose ve všech filmových rolích, takže jen v kostýmu, který se mi dost líbí. A Superman v černém obleku? Když tak do*rali DCEU, tak jim to tady hezky vyfoukli, ale Hoechlin je zas trapnej Superman, tak nikde stoprocentní spokojenost. btw, celkem mě ubíjely ty trapné reference na Batmana, nevim proč nestaví víc na mytologii kolem Batwoman, když už bude mít samostatnej seriál bez Bruce. ()

Hříchy minulosti (2019) (S07E11)

Prosím, Diaze už ne. Zápletka s Curtisem divná a s Laurel vlastně taky. Proč by si ten stejnej na ní zasedl aniž by věděl, že jí nemá rád dvojník z jiný Země? ()

Smaragdový lučištník (2019) (S07E12)

O něco málo slabších pět, ale hrozně jsem si to užil. Částečně kvůli found footage stylu (jednou a dost), ale taky, že jsem si dal dost dlouho pauzu. Tým Arrow rulezz. Potěšil návrat starších postav, byť jen na chviličku.. ()

Nejstahovanější seriály za rok 2020

Nejstahovanější seriály za rok 2020

06.01.2021

Green Lantern dostane seriál

Green Lantern dostane seriál

30.10.2019

Chystaná služba HBO Max odhalila svůj budoucí obsah a mezi novinkami se teď čerstvě objevil taky připravovaný projekt od DC, hraný Green Lantern. Seriál povede producent Greg Berlanti, který… (viac)

Hvězdy Smallville míří do Arrowverse

Hvězdy Smallville míří do Arrowverse

22.09.2019

Seriálový Smallville byl ve své době tak trochu napřed co se práce s komiksovými předlohami týče. Od té doby, co však stanice CW rozjela svůj vlastní komiksový vesmír Arrowverse, čítající seriály… (viac)

Legendární hlas Batmana nasadí kápi

Legendární hlas Batmana nasadí kápi

06.08.2019

Kevin Conroy (Batman Beyond, Liga spravedlivých: Zánik), herec a dabér, který namluvil postavu Batmana ve většině jeho animovaných dobrodružstvích, konečně dostane příležitost zahrát si postavu v… (viac)