Diaz pronikne do vězení Slabside s krutým plánem na pomstu. Oliverovi se zkomplikuje cesta na svobodu a zvolí otevřenou konfrontaci. (Netflix)

Caszidy

Což o to, epizoda by to byla v pravdě skvělá - plno víceméně kvalitní akce, hlášek, pravděpodobně zrození nebezpečné zrůdy pro pokračování příběhu, badass Michael Jai White (dejte mu vlastní seriál!), jenže co je všechno tohle platné, když to tvůrci naprosto shodí tak neuvěřitelnými logickými lapsy, že je to i na CWerse zcela přes čáru (ano mám na mysli ten geniální nápad nechat Diaze "prostřílet" se do vězení bez jakýchkoliv potíží a vůbec přijít do vězení, když v jiných případech nám tvůrci tak rádi servírují hi-tech nesmysly o real-time rozpoznávacích kamerách na každém kroku a podobně; o x-hodinovém zpoždění/nahlášení vzpoury ve věznici už ani nemluvím). ()

micle21

Nejlepší díl, možná za poslední dvě série. Michael Jai White ftw a hodně doufám, že se bude ještě objevovat, je vidět, že bojovým stylem je napřed před všemi ostatními ze seriálu, a měli by mu dopřát víc prostoru. Nicméně, na Diaze už jsem fakt alergickej a ty jeho proslovy mě hrozně iritovaly, doufám, doufám, že už tu byl konečně naposled. Nejhorší záporák v seriálu a on tu oxiduje ze všech nejdýl. A ano, mohli by si víc pohrát s tim, že Oliver sejme x těžkooděnců a pak ho sejmou dva a Diaz sám, ale to už je maličkost. ()

FandaF

Zásadní kotroverze dílu - skoro celý seroš je postaven na "hi tech" nesmyslech a tento díl je celý "old school" vězeňská mlátička... Chjo... :) Ale jinak konečně koukatelná akce a minimum sračko-keců - jakých bylo v předešlých sériích tuny... ()