Pět let ho považovali za mrtvého. Zhýralý miliardář Oliver Queen se vrací z odlehlého tichomořského ostrova jako úplně jiný člověk. (Netflix)

canucks333

V pohode čakal som niečo viac komerčnejšie, hoci komercie a samoúčelnosti bolo v tomto pilote dosť. Postavy trochu schematické ničím zaujímavé, strih nepríjemne rýchly, dialógy nie veľmi nápadité. Ale! Akčné sekvencie sa podarili, Arrow v kostýme je kull a keď odpustím pár facepalmov (ako Arrowova farba je zelená so svetlá v jeho ,,tajnej" skrýši musia byť zelené) tak sa mi pilot páči la nažhavil ma aj na iné diely. Uvidím či si to nejaké to napätie udrží 65% ()

Esgalnor

Nemůžu proti dílu říct nic špatného, ale.. Chybí mi tu nějaký wow efekt, něco, kvůli čemu se budu koukat dál. Dalším dílům dám šanci, ale zatím mě to prostě nebere. Takovej neskutečně průměrnej komiksovej seriál, který sice naznačuje, že by mohl být zajímavější než konkurence, ale to naznačení je tak slabé, že jde lehce přehlédnout. Jediná věc, co mi extra utkvěla v paměti a líbila se mi, jsou akční scény, ty jsou opravdu povedené. ()