Medvedík

• Česko Mazel (viac)
všetky plagáty

Kulturista Denis má už takmer štyridsať rokov, no ako starý mládenec stále žije so svojou panovačnou matkou. Hoci túži po láske, nemá veľa možností ako nájsť životnú partnerku. Keď sa jeho strýko ožení s dievčaťom z Thajska, inšpiruje sa a odcestuje do Pattaye. Nájsť pravú lásku v turistickom centre obchodu so sexom však nie je jednoduché... (STV)

DwayneJohnson

Včera večer jsem měl jedno veliké, až skoro obrovské dilema. Dívat se na čutálisty a nebo si pustit tento film? Zvolil jsem variantu B a teď už vím, že jsem udělal velmi dobře. Mazel v podání Kima Kolda měří něco kolem dvou metrů a odhadem váží něco kolem 120 kg. Záda má jako přistávací dráhu na letadla, sílu jako býk, jen s tou svoji maličkatou, uřvanou vlastní mámou, s tou si chudák nějak neví rady. Místo soutěže do Německa, o které svojí matičce zalže, odlétá do Thajska, s pevným odhodláním najít si tu vysněnou ženu, která by ho doprovázela životem, což samo o sobě v téhle zemi není žádný problém, jen to chce najít takovou, se kterou by tomuhle dřevorubci, se srdcem na dlani, bylo opravdu dobře. Velmi slušné čtyři hvězdy s přihlédnutím k již zmíněné muskulatuře hlavního hrdiny, hudbě a také k celkovému vyznění snímku, které je velmi přirozené a nenucené. Je to taková variace na podobný severský film Číňan, s poněkud jiným koncem. ()

Tessie

Takový velký mazlík pod vlivem takové malinké a drobné maminky, která mě během filmu tolikrát naštvala, že jsem ráda, že si takový velký kluk konečně uvědomil, čím chce být, až bude velký. Spokojeným partnerem bez dohledu své hysterické a praštěné citové vydíračky. Ten příběh si mne pěkně omotal kolem prstu a tak rychle to uteklo.. Moc pěkná podívaná na svalouše lovícího Asiatky.. Nebo spíš loveného..? :) ()

Cracker

Art-Film 2012 Nemal som čo na práci, tak som sa náhodne vybral na tento film bez toho aby som o ňom niečo vedel. Dobre som spravil... Teddy Bear je pre mňa jeden z najlepších filmov tohtoročného festivalu, Dennis je pre svoju dobrotu využívaný matkou, ktorá mala byť dávno zavretá v cvokhause, nedovolí mu nájsť si ženu, kontroluje ho ako keby má dvanásť a psychicky ho šikanuje. Matka roka. Výborná zápletka, vtip a aj klimax, čo viac by ste chceli od filmu, ktorý pre vás neexistoval. ()

FFilipCZ

Denis, plachý ale hodný vazbič s čistým srdcem, který mi tak trošku připomíná mě (teda až na to že je vazbič) a jeho matka, která by si zasloužila občas pár facek za to jak se k němu chová. Holt chce mít svého "kloučka" jenom pro sebe. Milé obsazení, příjemný děj, který se ale nestačí ani rozjet a v podstatě končí. ()

Tarako

Takovýho sympaťáka, jako byl Denis, jsem na filmovým plátně už hodně dlouho neviděl. Několikrát mi dokázal vykouzlit úsměv na rtech a přitom bylo jedno, jestli se zrovna předvádí před zrcadlem anebo se nesměle seznamuje se svojí thajskou "budoucí ženou". Jinak jde o pomalý, ne však úplně nudný film o hledání štěstí, lásky, svého místa na Zemi, ...což mimo jiné znamená zbavení se svojí otřesné matky. Díky Kimu Koldovi v roli Denise to ale rozhodně stojí za vidění. :) ()

• Kim Kold (Dennis) měří 193 cm a jeho váha se pohybuje kolem 140 kg. (žvanimírek)
  • Mnoho postav je ztvárněno neherci. (Terva)