Parťáci

USA, (2012–2014), 10 h 30 min (Minutáž: 20–22 min)

Tvorcovia:

Breckin Meyer

Hudba:

John Swihart

Danny Masterson, Michael Cassidy, Adam Busch, James Lesure, Meredith Hagner, J.K. Simmons, Amy Smart, Julian Morris, Stephanie Lemelin, Emily Baldoni (viac)

Štvorica najlepších priateľov, ktorým sa aj napriek tridsiatke na krku ešte celkom nepodarilo striasť zo seba posledné zvyšky puberty, pracuje spolu v jednej redakcii magazínu Plnou parou! Reportér Neal (Adam Busch) je jediným členom tohto svojrázneho kvarteta, ktorý má stálu priateľku – šéfovu dcéru Amy (Meredith Hagner) -, Gibbs (James Lesure) je fotograf, ktorému žiadna neodolá, spisovateľ Tyler (Michael Cassidy) je zase ten, vďaka ktorému má táto pestrofarebná partička aspoň akú-takú potuchu o štýle a kultúre... No a potom je tu ešte Milo (Danny Masterson), ktorý ostatným aktuálne spôsobuje vrásky na čele i srdci, pretože ho práve po rokoch odkopla priateľka a oni majú čo robiť, aby ho znova patrične vypiplali a vyzbrojili dobrými radami, tipmi a trikmi do života nezávislého nezadaného chlapa a spolu s ním sa obetavo vrhli do víru lákavého (no miestami i tak trochu desivého) nočného života! (TV Markíza)

Olík

Zpátky do studia, S tebou je mi líp, Dámy-nedámy, Parťáci, Rodinná válka, Ano, drahoušku....mám pokračovat? Kdo nepochopil, tak tohle je jenom takový malý nástřel seriálů, kterým se nedostalo potřebného času na denním světle a ten čas by si dle mého názoru rozhodně zasloužily. Muži sobě do tohoto zástupu rozhodně patří.........a dost možná na jednu z čelních pozic. Co přeci chcete více od 20minutového sit-comu? Jenom nenáročně pobavit.....nebo tedy alespoň já. Vím, že Breckin Meyer nepřichází s lékem na ALS, ale kdo chce něco převratného ať přepne na Filmový klub. Já mám tyhle firemní záležitosti rád (Všichni starostovy muži, Suterén, Kancl, Ted a spol.).....každý má svoji úlohu, svůj chakter, svoje místo na slunci a všichni dohromady udělají moc......udělají moc pro nenásilné, po pracovní zabaveníčko. Příjemné bylo opětovné setkání s Hydem ze "Sedmdesátek", kvitoval jsem stěžejnější part pro Jamese Lesura, rád poznal Adama Busche.....i ten hezounek Michael Cassidy mne bavil. Jak říkám, tohle je hodně zdařilá záležitost a jejích pouhých 30 dílů by se dalo nazval hříchem. ()

Stíba

Po prvních dílech sem si řikal, že tři natočené série mi asi budou bohatě stačit ale postupem času jsem s touhle partou zžil a rozhodně bych si i nechal líbit i další série tohohle ukončeného sitcomu. ()

Filmfactorem

Neprávem opomenutý, ohromně vtipný sitcom se skvělou chemií mezi hlavními postavami. Možná bych se vykašlal na třetí sérii, ale první dvě jsou skvělý. ()

MP17

Překvapivě dobré, žádné tlačení na pilu, aby byly fórky za každou cenu, ulítlé, ale nikterak nesympatické hlavní postavy, sem tam vtípky opravdu drsného ražení, spokojenost. ()

elkoubek

Není to sice nic, co Vás posadí na zadek a sjedete celou serii na jeden zátah, ale komedie to je výborná, za první sezonu nebyl ani jeden díl, který by nepobavil,vlastně bych řekl, že v každém dílu byla minimalne jedna scenka, nebo hlaška u který sem měl záchvat smíchu. ()

slender123

Narazil jsem na tenhle seriál v TV a musím říct, že se mi to líbilo víc než jsem čekal! Vtipné hlášky, dobré zápletky... Celkově se mi serál dost líbil. 80% ()

Radimsx

Jako obrovský fanoušek That 70's show sem tohle musel vidět. Je to fajn ukáže se tady Laura Prepon,Ashton Kutcher tak i Wilmer Valderrama. Pohodovka nic násilného. ()

Contti

No nemůžu odolat abych se nevyjádřil k tomu co jsem sledoval prvních 11 minut… a pak to vypnul. Tahle slátanina prahnoucí po věhlasu seriálů Přátelé a Jak jsem poznal vaší matku… je evidentní v tom, že se všemožně snaží být zábavná . Kropí nás co 5 vteřin kulometem umělého smíchu, tak že jsme měl pocit skaliska bičovaného rozběsněným příbojem. Kluci se snaží všemožně rozesmát diváka, tohle možná hltá americký sledovač mýdlových oper někde ze středozápadu. Ale co je moc, to je moc, a tohle to - Muži sobě - je jak připálené palačinky – nevoní to , nechutná to. ()

razo01 odpad!

Sa len divim jak mozu mat taketo americke sracky take vysoke hodnotenie. Uz po 2. min. na grcání. Kde sa smeju po kazdej fraze ako keby ludia nevedia co ma byt smiesne. No tento trapas by mali na SK zakazat. ()