Beck dostal od Trona nový úkol – ukrást datovou kostku obsahující Teslerovy plány. To se mu sice podaří, ale při útěku ztroskotá na ostrově, který se postupně rozpadá. Spolu s ním ztroskotá i jeden z jeho pronásledovatelů, komandér Paige, která se mu jako Odpadlíkovi již několikrát postavila. Aby měli šanci dostat se z ostrova pryč, musí se na čas usmířit. Také se dozvíme něco o minulosti samotné Paige. (Adasin)

muti

Beck sa pri špeciálnej misii dostáva do úzkych. Dostáva sa do tesného kontaktu s Paige a sú odsúdení na spoluprácu. Zisťujeme background Paige a jej motiváciu pridať sa k armáde. Na scéne sa objavia aj zástupcovia legendárnych ISO ktorých Flynn nenakódil, ale vznikli sami v digitálnom svete (ako aj hlavná predstaviteľka Tron Legacy) ()

PKD

Special quest star...Quorra! A s původní představitelkou. Tedy aspoň hlasově. I když ji vizuálně docela vystihli.;-) Za to ta její kámoška...protáhlý koňský obličej. Výborný hudební motiv, který se line z oné electronické hračičky. Jen škoda té zjednodušené polarity dobro vs zlo. Páč se mi nějak nezdá, že by zrovna Paige byla tak naivní a šla s Tesslerem hned poté (a to ho vidí po1.v životě a vůbec ho nezná), co ji navykládal, jaké zlo jsou ty ISO etc., i když pro to ona sama nemá žádný důkaz. Krom toho, že ji Quorra lehce fyzicky insultovala. ()