Slovenka roka 2012

(relácia)
všetky plagáty

Priamy prenos z odovzdávanie cien úspešným ženám - Slovenkám roka 2012. Týždenník Slovenka v spolupráci s RTVS po 4 raz vyhlásil úspešnú anketu. Hlavnou myšlienkou podujatia je podľa organizátorov vzdať hold a morálne ohodnotiť úspešné dámy a predstaviť ich prácu a úspechy verejnosti. (oficiálny text distribútora)

sehe odpad!

Na ohodnotenie tohto programu,by som potrebovala ešte niečo horšie,ako odpad,napríklad PRÚSER.Ved aj Adzerbajčan dokázal pre Eurovíziu vyprodukovať vkusnejšiu scénu,ako RTVS pre SLOVENKU roka,a to mali k dispozícii krásny priestor historickej budovy SND.Toľko nevkusu,gýču,trápneho Marcina,ktorému sa darilo vďaka svojim akože vtípkom,ženy skôr urážať,ako vyzdvihnúť.Množstvo vymyslených kategórií,otrasný speváci(napr.Michal David),svetelnej projekcii(neviem presne, ako to nazvať),ktorá hýrila všetkými farbami,že ani Lúčnicu v krojoch nebolo vidieť.Ako najväčšia mäsochistka som to dopozerala až do konca,len aby som videla titulky,kto toto dokázal vyrobiť.Réžia akýsi Eibner.A perla na záver bola,že ABSOLÚTNA SLOVENKA. ()